Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10801
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Olszewska rzuci wiarołomnego kochanka!

Po odkryciu romansu Darka (Michał Mikołajczak) Agnieszka (Katarzyna Walter) zerwie z nim i wyrzuci ze swojego mieszkania. Obieca sobie, że odbierze mu wszystko i to wtedy, kiedy najmniej się będzie tego spodziewał!

Ujawniamy, że w 2497. odcinku "Na Wspólnej" (emisja we wtorek 20 czerwca w TVN) Darek niespodziewanie zastanie Olszewską w mieszkaniu. Szybko pokryje zaskoczenie i skłamie jak z nut, że bardzo cieszy się z jej powrotu.

Reklama

Dozna szoku, gdy Agnieszka ni z tego, ni z owego oznajmi mu, że będą musieli się rozstać i na dodatek doda jeszcze, że ma kogoś. Rozgorączkowany zapyta, jak długo go oszukiwała. Agnieszka z miną pokerzysty stwierdzi, że trwa to już od dłuższego czasu. Zapewni Darka, że sprawy kancelarii nie ulegną zmianie i wyrazi nadzieję, że będzie umiał zachować się profesjonalnie. Po chwili spokojnym tonem poprosi go, żeby spakował swoje rzeczy i wyprowadził się od niej. Ani słowem nie wspomni, że odkryła jego skok w bok.

Zapowiedź zemsty

Agnieszka wyzna Weronice (Renata Dancewicz), że choć nadal kocha Darka, jest dumna z tego, że miała siłę z nim zerwać. Zapowie, że ma zamiar odebrać mu wszystko i to wtedy, kiedy najmniej się będzie tego spodziewał. Poprosi przyjaciółkę o pomoc. Roztocka zapewni, że zrobi to z wielką przyjemnością.

Darek upije się z wściekłości, że został upokorzony. Zacznie łudzić się, że Agnieszka za chwilę zadzwoni do niego z przeprosinami i będzie go błagać, żeby wrócił. Aneta (Dorota Krempa) pozbawi go z wszelkich złudzeń. Poadzi kochankowi, żeby pogodził się z faktami...

Staż w Londynie

W tym samym odcinku Agnieszka zjawi się niespodziewanie u Oli (Marta Wierzbicka). Obwieści dziewczynie, że sytuacja kancelarii może w najbliższym czasie ulec gwałtownej zmianie i choć bardzo chciałaby z nią nadal pracować, czuje się za nią odpowiedzialna i nie chce narażać jej na kłopoty. Złoży młodej Zimińskiej propozycję stażu w kancelarii u swojego znajomego w Londynie.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje