Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10678
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Olaf wyzna Marcie miłość!

Olaf (Maciej Brzoska) wpadnie w szał, kiedy sprawdzi telefon Marty (Joanna Jabłczyńska) i znajdzie w nim SMS-a do Igora (Jakub Wesołowski). - Olaf chyba się czegoś domyśla, porozmawiamy później – przeczyta...

W 2113. odcinku "Na Wspólnej" (emisja we wtorek 4 sierpnia w TVN) Marta zadzwoni do Igora, by poradzić się go, co kupić Olafowi na urodziny, bo sama nie będzie miała żadnego pomysłu. Poprosi przyjaciela, aby wybrał się z nią na zakupy i pomógł wybrać prezent dla jej ukochanego. Nagłe pojawienie się Olafa sprawi, że Konarska szybko zakończy połączenie, a na pytanie chłopaka, z kim i o czym rozmawiała, skłamie, że dyskutowała z Nowakiem o artykule, który ma napisać.

Reklama

Olaf od razu nabierze podejrzeń, że Marta nie mówi mu prawdy i po kryjomu sprawdzi wiadomości w jej telefonie. Znajdzie SMS-a, w którym Marta napisała do Igora, że Olaf chyba się czegoś domyśla... Tyle wystarczy, by Olaf zaczął podejrzewać dziewczynę o zdradę!

W dodatku, kiedy po południu nie zastanie Marty w domu i zadzwoni do niej, usłyszy, że musiała zostać dłużej w pracy. Wpadnie w szał i - nabuzowany i gotowy do bójki - pobiegnie do mieszkania Igora, będąc przekonanym, że zastanie w nim Martę. Zobaczy części damskiej garderoby wiszące na krześle i tylko moment dzielić go będzie od rzucenia się na Igora z pięściami!

Olaf, chcąc zajrzeć do sypialni, odepchnie Igora od drzwi i niemal w tej samej chwili zobaczy wychodzącą z pokoju... Elżbietę (Paulina Chapko). Zrozumie, że popełnił ogromny błąd posądzając Martę o to, że zdradza go z Nowakiem. Szczerze przeprosi Igora za swój wybryk.

- Ona jest w tobie zakochana po uszy - powie Olafowi kolega i obieca, że nie poinformuje Marty o jego niespodziewanej wizycie i zachowaniu.

Tymczasem Marta, ubrana w seksowną sukienkę, czekać będzie w domu na powrót chłopaka. Kiedy Olaf się zjawi, podejdzie do niego i wręczy mu urodzinowy prezent. Zaskoczony niespodzianką Olaf  - patrząc Marcie prosto w oczy - wyzna wreszcie, co do niej czuje.

- Kocham cię - powie i przytuli swą dziewczynę.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej | Joanna Jabłczyńska | Maciej Brzoska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje