Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10119
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Olaf wyleci z rozpędzonego pociągu!

Ale tragedia! W rocznicę związku z Martą (Joanna Jabłczyńska) Olaf (Maciej Brzoska) wypadnie z pociągu i w krytycznym stanie trafi do szpitala!

W 2482. odcinku "Na Wspólnej“ Marta i Olaf zaplanują sobie romantyczne świętowanie rocznicy swojego związku. Przed wieczornym koncertem pójdą na spacer po mieście. Zwrócą na siebie uwagę młodego mężczyzny, niejakiego Rogala (Daniel Sołtysiński), będącego pod wpływem środków odurzających.

W kałuży krwi

Reklama

Kiedy Olaf na chwilę zostawi ukochaną samą, nieznajomy zaczepi Konarską. Podsunie jej pod nos narkotyki z propozycją, żeby się zabawili. Marta spróbuje mu się wyrwać. Dojdzie do szarpaniny. Na szczęście Olaf zjawi się w odpowiednim momencie i przepędzi natręta, wcześniej wymierzając mu cios pięścią. Mężczyzna, krwawiąc i zataczając się, ucieknie.

Po koncercie Marta i Olaf będą wracali do domu kolejką podmiejską. Szukając wolnego miejsca w wagonie, Kubicki natknie się na chłopaka, z którym wcześniej mieli zajście. W towarzystwie kolegów narkoman poczuje się pewny siebie i zaatakuje Olafa. Dojdzie do bójki. Obaj mężczyźni wylecą z pędzącego pociągu. Marta wpadnie w rozpacz, gdy po wyjściu z wagonu zobaczy Olafa leżącego w kałuży krwi...

Śpiączka farmakologiczna

Kubicki zostanie przewieziony do szpitala, gdzie trafi prosto na blok operacyjny. Rankiem, po kilkugodzinnej operacji, lekarz oznajmi Marcie, że pacjent doznał wielu obrażeń wewnętrznych i urazu głowy, a obecnie jest w stanie śpiączki farmakologicznej. Zapytany, czy Olaf przeżyje, zmieszany stwierdzi, że trudno w tej chwili udzielić jednoznacznej odpowiedzi. 

Konarska zarzuci sobie, że to przez nią Olaf cierpi. Sama wysłała ukochanego, żeby poszukał lepszego miejsca, bo przeszkadzało jej niedomykające się okno w wagonie. Wystraszy się, że straci go tak, jak straciła Janusza (Radosław Pazura). Zrozpaczona przypomni nieprzytomnemu ukochanemu, że wczoraj obiecał jej, że będą razem jeszcze przez długie lata.

Policyjne śledztwo

Tymczasem policja rozpocznie śledztwo w sprawie feralnego wypadku. Inspektor pokaże Marcie zdjęcie mężczyzny, który ją zaczepiał. Wyjaśni, że Rogalski wypadł z pociągu razem z jej chłopakiem. Doda, że, podobnie jak on, walczy teraz w szpitalu o życie. Konarska opowie o zdarzeniu w parku, informując, że mężczyzna zachowywał się agresywnie i proponował jej narkotyki...

 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje