Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10298
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Ola kontra Łucja

Miłosnego trójkąta Ola-Daniel-Łucja ciąg dalszy. Czy Zimińska wyzna swoje uczucia byłemu chłopakowi i rozbije jego związek?


Reklama

Zimińska zapisuje się na treningi krav magi. Po dramatycznych przejściach chce nauczyć się samoobrony. Po pierwszych zajęciach instruktor proponuje jej podwiezienie do domu.

Kiedy Zimińska wsiada z mężczyzną do samochodu, dopada ją atak paniki! Czy Oli uda się wrócić do życia sprzed dramatycznych wydarzeń? Na szczęście wie, że ze swoimi problemami może się zwrócić do przyjaciela. Swoje kroki kieruje ku mieszkaniu Daniela...

Następnego dnia Łucja ma pretensje do Daniela o jego wczorajsze spotkanie z Olką. Postanawia szczerze porozmawiać z Zimińską i zapytać ją, co czuje do jej chłopaka.

Tymczasem Ola przyznaje się Brzozowskiemu, że powiedziała Łucji o swoich uczuciach do niego. Daniel jest w szoku. Tłumaczy Zimińskiej, że myli miłość z przyjaźnią.

Łucja ma już serdecznie dość całej sytuacji - stawia Danielowi ultimatum: ona albo Ola!

Kolejne spotkanie byłych kochanków tylko pogarsza sytuację: Ola przeprasza Daniela za to, że namieszała w jego związku z Łucją. Wyznała tylko to, co czuje... Zdenerwowany Brzozowski komunikuje Zimińskiej, że nie mogą się tak często spotykać. Ola zarzuca mu, że jest tchórzem!


swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje