Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10700
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"Na Wspólnej": Ola dostanie w twarz od żony kochanka!

Spotkanie Oli (Marta Wierzbicka) oko w oko z Czerską (Małgorzata Lipmann), żoną jej szefa i kochanka Mariusza (Mariusz Zaniewski), skończy się dla niej siarczystym policzkiem. Poznaj szczegóły!Reklama

Ujawniamy, że w 1934. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w czwartek 11 września) Lidia, która dzień wcześniej przyłapie swojego męża w łóżku z młodą kochanką, przyjdzie do kancelarii i oznajmi Oli, że chce z nią porozmawiać.

Nie jesteś ani pierwsza, ani ostatnia!

- Nie jesteś ani pierwszą, ani ostatnią zdobyczą Mariusza - ostrzeże Zimińską. - Po każdej takiej przygodzie mąż do mnie wraca. Jestem pewna, że teraz postąpi tak samo.

Czerska zacznie przekonywać Olę, że mówi to wszystko wyłącznie dla jej dobra. Lecz młoda Zimińska jej nie uwierzy. Z wyższością oznajmi, że rozumie już, dlaczego Mariusz od niej odszedł.

- Po prostu woli kobiety naiwne niż wredne - wypali.

W reakcji na te słowa Czerska wymierzy jej policzek, a na odchodnym zagrozi, że ją zniszczy.

Ile miałeś kochanek?

Jeszcze w tym samym odcinku Ola zjawi się w garsonierze Mariusza. Wzburzona zażąda, żeby powiedział jej, ile miał kochanek. Czerski od razu domyśli się, że Lidia u niej była.

- Moja żona po prostu próbuje za wszelką cenę zniechęcić cię do mnie i wymyśla jakieś historyjki - powie. - Zadzwoń teraz do Lidii i zażądaj od niej konkretnych informacji.

Młoda Zimińska chwyci telefon kochanka i naprawdę zacznie wybierać numer jego żony. Widząc to, Mariusz uświadomi dziewczynie, że dla Lidii będzie to oznaczało, że Ola połknęła haczyk...

Czy aby Czerski jest do końca szczery wobec Oli? A może Lidia mówiła prawdę?

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama