Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10523
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Oko w oko z kochanką syna

Izabela (Anna Korcz) zaproponuje Jerzemu (Wojciech Wysocki), by wynieśli się z Warszawy i na stałe zamieszkali w domku na wsi. Wszystko przez Zdybicką (Anna Samusionek)! Poznaj szczegóły!


Reklama


Zdradzamy, że w 1885. odcinku "Na Wspólnej" (emisja we wtorek 18 marca) Brzozowska niespodziewanie natknie się przed domem na Maksa (Adam Fidusiewicz) i jego kochankę Ilonę. Nie bez sarkazmu zapyta, kiedy zaczynają budowę. Da Zdybickiej do zrozumienia, że ją przejrzała. Ilona zaś stwierdzi, że wyświadczyła jej przysługę, odkupując udziały w bankrutującej firmie. 

Zakłopotany Maks zacznie szturchać kochankę, żeby powściągnęła swój język. Tymczasem Izabela oskarży Zdybicką, że dla zysku gotowa jest posunąć się do największych podłości.

- Nie powinieneś ufać tej kobiecie! - usłyszy Maks z ust matki.

- Kocham Ilonę i nie życzę sobie, żebyś ją obrażała - odpowie młody Brzozowski.

Jak Izabela przyjmie to wyznanie? Z matczyną wyrozumiałością. Poczuje, że musi pogodzić się z wyborem syna i uznać w końcu, że nie ma już na niego wpływu. Co ciekawe, nie będzie zbyt przygnębiona z tego powodu. Gdy maż po raz kolejny zacznie ją namawiać, żeby wyjechali na jakiś czas do domu na wsi, Brzozowska zaproponuje, żeby przenieśli się tam na stałe...

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje