Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 8602
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Ojciec Elizy próbuje zniszczyć Jarka!

Eliza i Jarek idą wspólnie na bal do bogatych znajomych dziewczyny. I wbrew stanowczym sprzeciwom ojca dziewczyny zamierzają się tam zaprezentować jako para. Niestety, nie przewidzieli, że zjawi się tam również Cielecki! Ojciec Elizy, widząc Berga, wpada w szał! Bez żadnych zahamowań wygarnia chłopakowi, że nie pasuje do wyższych sfer! Eliza jest w szoku… A co na to wszystko Jarek? Czy ich miłość przetrwa tę burzę?


Reklama

Eliza zgodziła się z prośbą rodziców i potwierdziła swoją obecność na balu u bogatych znajomych. Nie powiedziała im jednak, że - zamiast z koleżanką - zamierza się tam wybrać z Jarkiem! Sytuacja w domu Cieleckich i bez tego jest bardzo napięta... Zresztą, dziewczyna doskonale wie, że jej ojciec nigdy by się na to nie zgodził...

Kiedy matka Elizy podwozi ją do koleżanki, z którą rzekomo młoda Cielecka ma iść na bal, prosi, żeby córka nie chowała do taty urazy. Zapewnia, że oboje z ojcem chcą dla niej jak najlepiej. Gdy tylko matka odjeżdża, Eliza dzwoni do Jarka i umawia się z nim na bal. 

Jakiś czas później spotykają się przed willą, gdzie odbywa się przyjęcie. Są szczęśliwi, że są tu razem! Ale to miłe uczucie nie trwa zbyt długo... Nieoczekiwanie zjawia się Cielecki.

Bez owijania w bawełnę oznajmia młodemu Bergowi, że tacy jak on nie pasują do wyższych sfer. Jarek ripostuje, że wcale nie czuje się gorszy od niego. Wściekły ojciec Elizy rusza na Berga! Eliza jest w szoku...

Jak potoczą się dalsze losy tych dwojga? Czy Jarek zdoła podnieść się po tak bezwzględnym ataku ojca swojej dziewczyny? I jak długo Eliza będzie w stanie znosić ojca-tyrana? Przekonamy się już niebawem!

Zapraszamy do oglądania "Na Wspólnej" od poniedziałku do czwartku o godzinie 20.15!

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje