Na Wspólnej
Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12796
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Odcinek 3851. Konflikt się zaognia. Córka go nienawidzi

W 3851. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w czwartek 11 lipca o 20.10 w TVN) konflikt Czerskiego z córką osiąga apogeum. Dex ratuje życie Matyldzie. Z kolei Weronika boi się, że jej Antosia jest poważnie chora.

"Na Wspólnej": Odcinek 3851. Amelia nienawidzi swojego ojca

Wydaje się, że relacja Czerskiego i Amelii się ociepla. W rzeczywistości dziewczyna chce, by ojciec pozwolił jej iść na koncert z Radkiem. Ten jednak zabrania córce widywać się z chłopakiem. Gdy ta sprzeciwia się ojcu, dochodzi do scysji. 

"Na Wspólnej": Odcinek 3851. Dex uratuje życie Matyldzie?

Matylda jest już po operacji. Nie jest zachwycona, gdy odwiedza ją Dex. Cieszy się natomiast, gdy zjawiają się Majka z Alą. Koleżanki przepraszają za chaos, jaki wprowadziły w jej życiu. Gdy Dex kończy dyżur, zagląda do Matyldy. Zauważa niepokojące objawy. Zaraz alarmuje lekarzy. Obawia się, że życie dziewczyny jest w niebezpieczeństwie.

Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3851. Weronika drży o zdrowie córki

Nalepa spotyka w szpitalu Antosię. Dziewczyna robi sobie jakieś badania. Gdy Weronika dowiaduje się o tym, wpada w panikę. Boi się, że jej córka poważnie choruje. Tymczasem Jan pożycza Antosi sprzęt fotograficzny. Dziewczyna szykuje się na ekstremalną wyprawę, o której jej matka nic nie wie.

"Na Wspólnej": Odcinek 3851. Kiedy i gdzie obejrzeć?

3851. odcinek "Na Wspólnej" zostanie wyemitowany w czwartek 11 lipca o 20.10 w TVN.

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy