Na Wspólnej
Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12795
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Odcinek 3850. Będzie z tego romans? Leon spędza z nią coraz więcej czasu...

W 3850. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w środę 10 lipca o 20.10 w TVN) Bradecka ma niejednoznaczne plany wobec Smolnego. Alina stara się uwieść Antka. Z kolei Mia coraz bardziej obawia się, że jej chłopak zakochał się w Kasi.

"Na Wspólnej": Odcinek 3850. Najgorsze urodziny w życiu Grześka?

Podczas spotkania Brodecka czyni awanse wobec Smolnego. Tymczasem znajomi wyprawiają Grześkowi urodzinowe przyjęcie-niespodziankę. Później chłopak świętuje z rodziną. Z trudem znosi pytania o Helę oraz uwagi, jakim stał się pięknym mężczyzną. 

"Na Wspólnej": Odcinek 3850. Alina wciąga Antka w niebezpieczny biznes

Alina zapewnia swojego wspólnika, że ma sprytny plan na nielegalny biznes. Następnego dnia proponuje Bergowi, by awansował Antka na menadżera firmy. Urbańska umawia się z chłopakiem na wino. Wkrótce Antek dostaje od niej propozycję nie do odrzucenia. 

"Na Wspólnej": Odcinek 3850. Uczeń zakochany w Kasi?

Mia ma za złe Leonowi, że poświęca tyle czasu zajęciom ze Żbikową. Chłopak odpowiada, że robi to tylko po to, by rozwinąć swoje zdolności plastyczne. Dziewczyna nie daje mu jednak wiary. Tymczasem Daria ostrzega Kasię, by postawiła granicę w relacji z Leonem. W końcu jest on młodym mężczyzną.

Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3850. Kiedy i gdzie obejrzeć?

3850. odcinek "Na Wspólnej" zostanie wyemitowany w środę 10 lipca o 20.10 w TVN.

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama