Na Wspólnej
Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12795
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Odcinek 3846. Ma chorą córkę, a do tego nachodzi ją sąsiad

W 3846. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w środę 3 lipca o 20.10 w TVN) Smolny zgadza się napisać książkę o Bradeckiej. Iga podoba się nowemu sąsiadowi. Z kolei córka Czerskiego urządza imprezę mimo szlabanu.

"Na Wspólnej": Odcinek 3846. Smolny w kropce

Bradecka mówi Smolnemu, że książka ma wyjaśnić wszystkie kłamstwa na jej temat. Poza tym chce na niej zarobić. W domu Krzysztof oznajmia Basi, że nie zamierza wybielać celebrytki. W odpowiedzi słyszy zarzuty o strach przed silnymi kobietami. Smolny w końcu zgadza się, ale zamierzam napisać tylko prawdę.

"Na Wspólnej": Odcinek 3846. Przystojny sąsiad nachodzi Igę

Marta pomaga Idze w opiece nad chorą córeczką. Tymczasem do Przybyszów zagląda niespodziewanie nowy sąsiad. Chce naprawić ogrodzenie, które zepsuł. Marta podejrzewa, że Przybysz podoba się Kubie. Wieczorem Iga musi jechać z córką do szpitala. Kuba postanawia je tam zawieźć. 

Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3846. Córka Czerskiego prosi się o kłopoty

Gdy Amelia wraca do domu po całonocnej imprezie, czeka na nią wściekły Czerski. Daje córce szlaban. Nie może jednak odwołać wyjazdu do Szczecina. Amelia i jej koleżanka kradną piwo ze sklepu. Widzi to Ola Zimińska. Wieczorem w mieszkaniu Czerskiego nastolatki urządzają imprezę. 

"Na Wspólnej": Odcinek 3846. Kiedy i gdzie obejrzeć?

3846. odcinek "Na Wspólnej" zostanie wyemitowany w środę 3 lipca o 20.10 w TVN.

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama