Na Wspólnej
Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12769
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Odcinek 3833. Po odrzuceniu zamierza porwać nową partnerkę męża?

W 3833. odcinku "Na Wspólnej" (emisja we wtorek 11 czerwca o 20.15 w TVN) Karolina atakuje i więzi Ulę. Próba uratowania dziewczyny kończy się tragicznie. Ilona próbuje porwać swoje dziecko z ośrodka. Syn nowej dyrektor szpitala okazuje się złodziejem.

"Na Wspólnej": Odcinek 3833. Karolina atakuje Ulę. Tragiczny finał

Karolina nachodzi Ulę i atakuje ją. Gdy dziewczyna odzyskuje przytomność, jest związana. Karolina grozi jej. Tymczasem Natan dowiaduje się, że jego żona uciekła z ośrodka. Wzywa policję i razem z Kamilem wchodzi do mieszkania Hoffera przez balkon sąsiadów. Wszystko kończy się tragicznie.  

"Na Wspólnej": Odcinek 3833. Ilona próbuje porwać syna z ośrodka

Aneta instruuje Ilonę, co ta ma zeznać przed sądem w sprawie wychowania Wiktorka. Największym problemem będzie wytłumaczenie uzależnienia kobiety oraz kwestia sekretarki, którą ta zwolniła, a wcześniej obraziła. Podczas widzenia z synem Ilona nie wytrzymuje. Gdy malec prosi, by mama zabrała go do domu, ta chwyta go i próbuje z nim uciec.

Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3833. Syn Patrycji jest złodziejem

Do Patrycji, nowej dyrektorki szpitala, przychodzi jej syn Oskar. Chłopak żąda, żeby matka dała mu trochę pieniędzy. Gdy ta odmawia, reaguje agresją. Wychodząc, kradnie portfel jednej z pacjentek. Patrycja ogląda później z Ostrowskim nagranie z monitoringu. Jest przerażona.

"Na Wspólnej": Odcinek 3833. Kiedy i gdzie obejrzeć?

3833. odcinek "Na Wspólnej" zostanie wyemitowany we wtorek 11 czerwca o 20.15 w TVN.

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy