Na Wspólnej
Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12768
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Odcinek 3822. Będzie Białym Rycerzem i uratuje dziewczynę przed inspekcją pracy?

W 3822. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w poniedziałek 21 maja o 20.15 w TVN) Ilona ma koszmarny dzień. Igor musi ratować barmankę Anię przed inspekcją pracy. Tymczasem Ziębowie odwiedzają konkurencję.

"Na Wspólnej": Odcinek 3822. Koszmarny dzień Ilony

Maks ma przyjechać do syna na jego urodziny. Tymczasem Ilona ma umówione spotkanie z prezesem dużej filmy developerskiej. Kontrakt oznaczałby ogromne przychody. Spotkanie zostaje jednak odwołane w ostatniej chwili. Ilona wini sekretarkę, którą w złości zwalnia. To nie koniec złych wiadomości. Okazuje się, że Maks trafił do szpitala. 

"Na Wspólnej": Odcinek 3822. Igor musi ratować piękną barmankę

Igor zachodzi do pubu, w którym poznał sympatyczną barmankę Anię. Niespodziewanie rozpoczyna się kontrola z inspekcji pracy. Ania jest przerażona — jest zatrudniona "na czarno". Co zrobi Igor?

"Na Wspólnej": Odcinek 3822. Maria wściekła na konkurencję

Maria decyduje się poznać konkurencję i razem z Manią odwiedza otwarty niedawno kebab. Właścicielką jest kobieta, która wcześniej regularnie zaglądała do ich baru. Ziębowa oskarża ją o szpiegowanie i rozrzucanie ulotek swojego lokalu. Mania ma tymczasem świetny humor. Spędza czas z Adamem, synem właścicieli. 

Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3822. Kiedy i gdzie obejrzeć?

3822. odcinek "Na Wspólnej" zostanie wyemitowany we wtorek 21 maja o 20.15 w TVN.

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama