Na Wspólnej
Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12737
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": odcinek 3819. Ula ofiarą oszusta! Kim naprawdę jest Natan?

W 3819. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w środę, 15 maja o 20.15 w TVN) widzów czeka sporo emocji! Przede wszystkim Okaże się, że Natan, chłopak młodej Hofferówny nie jest tym, za kogo się podaje! Czy Ula panie ofiarą młodego oszusta? U Smolnego prawdziwa rewolucja, a u Igi i Michała - kolejna kłótnia o uczucia i... pieniądze!

"Na Wspólnej": odcinek 3819.: Ula ofiarą oszusta matrymonialnego?

Hoffer nakrywa córkę i jej chłopaka na miłosnych igraszkach! Z niepokojem wypytuje córkę o Natana. Zaskakuje go fakt, że adorator Uli jest synem opiekunki do dziecka, pani Alicji. Niedługo potem Kamil słyszy kłótnię matki i syna - opiekunka każe Natanowi powiedzieć Uli prawdę! Tymczasem wieczorem, gdy chłopak odprowadza Hofferównę do domu, na dziedzińcu Wspólnej zjawia się... jego dziewczyna!

"Na Wspólnej": odcinek 3819.: Kłopoty Smolnego - w domu i w pracy

Smolny ma problem - nie potrafi rozmawiać z transpłciowym synem. Wpadka goni wpadkę, w rezultacie czego urażony Grzesiek ma dość i obraża się na ojca. Krzysztofowi wiedzie się za to pracy - Gwiazda ostatecznie łączy redakcje w "Wspólny Kraj", a na naczelnego - ku jego zdziwieniu - wyznacza Smolnego. Niestety, obarczony problemami rodzinnymi Smolny rezygnuje ze stanowiska i postanawia zostać zastępcą Artura. Nikomu nie mówi, co jest powodem jego decyzji...

Reklama

"Na Wspólnej": odcinek 3819.: Tadeusiak znowu adoruje Igę! Co na to zazdrosny Michał?

Iga postanawia porozmawiać z Michałem o ofercie, którą jej złożono - propozycji kupna domu za zawrotną sumę. Kobieta podejrzewa, że to oszustwo i nie chce sprzedawać willi. Michał, za jej plecami, umawia się z Iga i Michał rozmawiają o propozycji jaką im złożono - kwota za ich dom szokuje! Przybysz podejrzewa jakieś oszustwo i oznajmia, że nie chce sprzedawać nieruchomości. Michał jednak nie odpuszcza i umawia się z pełnomocnikiem bogatego staruszka... W tym czasie Igę odwiedza Tadeusiak. Robert wciąż nie rezygnuje i adoruje koleżankę, wręczając jej kwiat. Co na to zazdrosny Michał?

"Na Wspólnej": odcinek 3819.: kiedy i gdzie oglądać?

3819. odcinek "Na Wspólnej" już w środę, 15 maja, o 20:15 w TVN.


swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy