Na Wspólnej
Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12768
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Odcinek 3813. W końcu wyzna ukochanej prawdę. Jak ona to przyjmie?

W 3813. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w poniedziałek 6 maja o 20.15 w TVN) Grzesiek wyznaje Heli prawdę o sobie. Gosia boi się, że przez konflikt z nową klasą się załamie. Z kolei Tadeusz zostaje uratowany przed wypadkiem przez najmniej spodziewaną osobę.

"Na Wspólnej": Odcinek 3813. Grzesiek mówi ukochanej, że… czuje się kobietą

Grzesiek wyznaje Basi, że kocha Helę. Boi się jednak, że ta go nie zechce, kiedy pozna prawdę o nim. Basia przekonuje go, dziewczyna zasługuje na szczerość. Po szkole Grzesiek wyznaje miłość Heli. Ta jest kompletnie skołowana. W końcu zgadza się, żeby chłopak wyjaśnił, co się z nim dzieje. W domu Grzesiek staje przed ukochaną w sukience, peruce i makijażu. Jak zareaguje Hela? 

"Na Wspólnej": Odcinek 3813. Gosia wraca do swoich najgorszych dni?

Gosia żali się siostrze. Temat jej alkoholizmu będzie roztrząsany na radzie rodziców. A najgorsze jest to, że znowu chciała się napić… Kris i Julek słyszą od koleżanek z klasy, że powinni już zakończyć wojnę z germanistką. Kris oburzony – on Zimińskiej nie odpuści.

Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3813. Tadeusz uratowany przez… wroga ich rodziny?

Tadeusz nie odbiera telefonów od Łukasza. Ten czatuje na kumpla przed kancelarią. Gdy Tadek przechodzi przez jezdnię, Łukasz ratuje go przed nadjeżdżającym autem. Sam zostaje potrącony. Po wizycie na SOR-ze Tadeusz przywozi swojego wybawcę do domu. Zakościelny jest bardzo niezadowolony, gdy widzi syna z kolegą, któremu kazał przecież zniknąć.

"Na Wspólnej": Odcinek 3813. Kiedy i gdzie obejrzeć?

3813. odcinek "Na Wspólnej" zostanie wyemitowany w poniedziałek 6 maja o 20.15 w TVN.

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy