Na Wspólnej
Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12769
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Odcinek 3808. Postanawia się ogarnąć. Nie jest na to za późno?

W 3808. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w czwartek 25 kwietnia o 20.15 w TVN) Teresa ma kolejne problemy z Patrykiem. Grzesiek podejmuje ważną decyzję. Z kolei Bruno wie, że wpakował się w kłopoty. Postanawia się ogarnąć. 

"Na Wspólnej": Odcinek 3808. Bednarczuk w szoku – Patryk ich okradł

Do Danki przychodzi kurator rodzinny w sprawie Patryka. Chłopakowi przyznano pieczę zastępczą, ale się ukrywa. Bednarczuk i Rafał, u których przebywa Patryk, żądają od niego wyjaśnień. Chłopak mówi, że nie chce iść do domu dziecka. Wieczorem Teresa odkrywa, że Patryk ich okradł i zniknął. 

"Na Wspólnej": Odcinek 3808. Grzesiek już wie, kim chce być?

Grzesiek okłamuje ojca, że idzie dziś później do szkoły i prosi o pieniądze na wymarzoną bluzę. Chłopak zamiast do szkoły idzie do sklepu z damską odzieżą. Kupuje sobie piękną czerwoną sukienkę. W domu młody Smolny ubiera ją i z zachwytem przygląda się sobie w lustrze. Tymczasem Hela od kilku dni bezskutecznie próbuje się skontaktować z ukochanym… 

Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3808. Hania wyszydzana a Bruno musi się ogarnąć

Hania dzwoni ze szkoły do Elizy. Dzieci się z niej śmieją, że ma wszy. Tymczasem Jarek odkrywa na grupie rodzicielskiej bardzo złośliwe komentarze wobec ich rodziny. Berg odwiedza Bruna. Chce wiedzieć, w co wpakował się przyjaciel. Krawczyk przyznaje, że narobił wielkich głupot, ale zamierza się ogarnąć.

"Na Wspólnej": Odcinek 3808. Kiedy i gdzie obejrzeć?

3808. odcinek "Na Wspólnej" zostanie wyemitowany w czwartek 25 kwietnia o 20.15 w TVN.

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy