Na Wspólnej
Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12737
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Odcinek 3802. Decyzja ojca go rozwścieczy. Padną mocne słowa

W 3802. odcinku "Na Wspólnej" (emisja we wtorek 16 kwietnia o 20.15 w TVN) Tadeusz dowiaduje się, że przyjaciel dawnych lat okradł jego ojca. Damian nie widzi możliwości uratowania małżeństwa z Moniką, co wścieka Kajtka. Z kolei konflikt Gosi z nową klasą trwa.

"Na Wspólnej": Odcinek 3802. Kolega Tadka okrada jego ojca

Tadeusz daje telefon i pieniądze przyjacielowi, którego w tajemnicy przenocował. Gdy Łukasz zostaje sam w domu Tadka, znajduje portfel Zakościelnego. Andrzej jest bardzo zdenerwowany, gdy nie może znaleźć swojej własności. Za to Tadeusz wie, kto jest złodziejem – przeprowadza trudną rozmowę z przyjacielem… 

"Na Wspólnej": Odcinek 3802. Kajtek marzy o niemożliwym?

Cieślikowie dowiadują się od Żbika, że Kajtek prosił go, by nie dopuścił do rozwodu rodziców. Darek doradza parze, żeby szukali pomocy u mediatora. Damian odmawia. Nie widzi szans dla ich małżeństwa. Monika jest zdruzgotana, a Kajtek zrozpaczony i wściekły. Tymczasem Damian ma w planach wieczór z Martyną. 

Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3802. Walka Gosi z krnąbrną klasą trwa

Danka dowiaduje się, że Patryk uciekł ze szpitala. Bednarczuk próbuje się dodzwonić do chłopaka. Tymczasem Gosia Zimińska ma plan, jak się dogadać z krnąbrną klasą. Oznajmia im, że odpuszcza sprawdziany i chce tylko, żeby uważali na lekcjach. Reakcja i zachowanie uczniów dobija nauczycielkę.

"Na Wspólnej": Odcinek 3802. Kiedy i gdzie obejrzeć?

3802. odcinek "Na Wspólnej" zostanie wyemitowany we wtorek 16 kwietnia o 20.15 w TVN.

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy