Na Wspólnej
Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12795
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Odcinek 3796. Dziadek porwał syna Mikołaja?

W 3796. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w czwartek 4 kwietnia o 20.15 w TVN) Mikołaj chce zgłosić na policję porwanie Stefanka przez jego dziadka. Smolny dowiaduje się, dlaczego Gwiazda nie chce publikacji o groźnym piracie drogowym. Natomiast Hebel orientuje się, że padł ofiarą próby wyłudzenia. Postanawia wykiwać oszustów.

"Na Wspólnej": Odcinek 3796. Mikołaj ma dość ojca, który wywraca jego życie

Marta i Mikołaj chcą zgłosić na policję porwanie Stefanka przez jego dziadka. Niespodziewanie spotykają ich obu wyluzowanych, wracających z wycieczki do miasta. Edward tłumaczy, że chciał bliżej poznać swojego wnuka. Stefek w szoku. Dlaczego tata okłamywał go całe życie, że nie ma dziadka? Mikołaj zaraz wybuchnie! 

"Na Wspólnej": Odcinek 3796. Wielka tajemnica Gwiazdy odkryta

Igor przekazuje naczelnym, że Winnicki kupił milczenie ofiary innego wypadku. Dagmara odpala bombę. Matka Winnickiego ma firmę z Gwiazdą. Naczelni idą natychmiast do prezesa. Ten jest wzburzony. Ucina rozmowę i zabrania dalszych publikacji. Wieczorem Gwiazda przychodzi do Smolnego i wyznaje, kim jest dla niego Winnicki… 

Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3796. Hebel rozbije gang oszustów?

Hebel odbiera telefon z obcego numeru. Natychmiast się orientuje, że to próba kradzieży metodą "na wnuczka". Ryszard podejmuje grę. Przekonująco udaje, że dał się wciągnąć w przekręt. Proszącemu o pomoc "wnuczkowi" przywozi 20 tysięcy w umówione miejsce. Oszust nie wie, że w plik banknotów Hebel włożył mikro lokalizator.

"Na Wspólnej": Odcinek 3796. Kiedy i gdzie obejrzeć?

3796. odcinek "Na Wspólnej" zostanie wyemitowany w czwartek 4 kwietnia o 20.15 w TVN.

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy