Na Wspólnej
Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12768
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Odcinek 3792. Tajemnice i ratunek w ostatniej chwili

W 3792. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w poniedziałek 27 marca o godzinie 20.15 w TVN) Dagmara i Igor znajdują niebezpiecznego pirata drogowego. Mikołaj dowiaduje się o tajemnicy swojego syna. Natomiast Weronika ratuje Lwa przed kosztami operacji ratunkowej. Kolacja u kobiety przybiera jednak dramatyczny obrót...

"Na Wspólnej": Odcinek 3792. Dagmara z Igorem znajdują podejrzanego o śmiertelny wypadek!

Naczelni dowiadują się o ataku na Dagmarę. Proszą ją, by odpuściła śledztwo. Dziennikarka jednak nie rezygnuje. Razem z Adą znajdują inne nagranie pirata drogowego. Z filmiku da się odszyfrować rejestrację samochodu. Dagmara z Igorem jadą do właściciela sportowego auta. Młody mężczyzna utrzymuje, że był tylko świadkiem śmiertelnego wypadku. Dagmara rozpoznaje jednak jego głos! 

"Na Wspólnej": Odcinek 3792. Mikołaj odkrywa tajemnicę synka

Hofferowie odkrywają, że Olimpia, która miała ich reklamować, ukrywa się u nich, bo poważnie narozrabiała. Bez żalu żegnają influencerkę. Tymczasem Mikołaj przyjeżdża po Stefanka, jednak młody znika. Znajduje się w sklepie, gdzie próbuje kraść. Leśniewski jest wstrząśnięty, gdy dowiaduje się, że syn kradł jedzenie i papierosy dla mężczyzny, z którym spotykał się w lesie.

Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3792. Weronika ratuje Lwa z poważnej opresji

Roztocka spotyka się z właścicielką domu, która chce obciążyć Lwa kosztami za zniszczenia podczas akcji ratunkowej. Weronika radzi kobiecie wycofać zarzuty. Inaczej użyje "haków", które na nią zdobyła. Nalepa jest pod wrażeniem skuteczności ukochanej. Roztocka zaprasza go na rodzinną kolację. Kiedy Lew przychodzi, matka Weroniki prawie mdleje z przerażenia.

"Na Wspólnej": Odcinek 3792. Kiedy i gdzie obejrzeć?

3792. odcinek "Na Wspólnej" zostanie wyemitowany w poniedziałek 27 marca o godzinie 20.15 w TVN.

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy