Na Wspólnej
Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12713
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Odcinek 3777. Nic sobie nie robi z kpin. Odnalazł siebie

W 3777. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w środę 28 lutego o 20.15 w TVN) Iga i Robert zastawiają pułapkę na prokuratora Piaseckiego. Nie wszystko idzie jednak po ich myśli. Po przedstawieniu Grzesiek jest najszczęśliwszy na świecie, mimo krążących w sieci kpin. Z kolei dziennikarze ustalają, kto jest odpowiedzialny za porwanie żony Gwiazdy.

"Na Wspólnej": Odcinek 3777. Iga i Robert w szoku. Co robi ich szefowa?

Robert instaluje ukryte kamery w biurze komendantki Kai. Ta organizuje prowokację, w wyniku której do jej gabinetu wpada Piasecki. Wściekły prokurator sam się pogrąża. Iga i Robert nie przewidzieli jednak jednego – Kaja nagle wyciąga broń i celuje mu między oczy.

"Na Wspólnej": Odcinek 3777. Grzesiek odnalazł siebie?

Zdjęcia Grześka jako Gai krążą w internecie. Są powodem do kpin. Młody Smolny się tym nie przejmuje – tłumaczy przejętej Heli, że może to zmieni jego życie. Kiedy po lekcjach przyjaciele ciągną Grześka do kina, on odmawia tłumacząc, że musi się uczyć. W domu rzeczywiście uczy się, ale sztuki makijażu.

Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3777. Marcelina Gwiazda porwała się sama?

Smolny i Artur dochodzą do wniosku, że żona ich prezesa porwała się sama. Gwiazda im nie wierzy. Dziennikarze nie odpuszczają. Igor z Dagmarą namierzają Marcelinę Gwiazdę w jej ulubionym hotelu SPA. Jak Przemysław poradzi sobie z faktem, że żona go oszukała i skompromitowała?

"Na Wspólnej": Odcinek 3777. Kiedy i gdzie obejrzeć?

3777. odcinek "Na Wspólnej" zostanie wyemitowany w środę 28 lutego o 20.15 w TVN.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy