Na Wspólnej
Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12769
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Odcinek 3775. Sławek ma kłopoty. Czy przeżyje?

W 3775. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w poniedziałek 28 lutego o 20.15 w TVN) Robert przysięga pomścić postrzelonego Sławka. Publiczność jest zachwycona Grześkiem w roli Gai. Z koli Gwiazda planuje zwolnienia pracowników. Zaatakowany przez naczelnych nie ma sił z nimi rozmawiać — właśnie otrzymał przerażającą wiadomość...

"Na Wspólnej": Odcinek 3775. Sławek walczy o życie – Robert chce go pomścić

Przerażona Renata znajduje przed domem postrzelonego Sławka. Gdy zabiera go pogotowie, pojawia się Iga. Razem z Renatą czekają w nocy na szpitalnym korytarzu, podczas gdy lekarze próbują ratować Dziedzica. Czy Sławek przeżyje? Tymczasem Robert oznajmia, że znajdzie drania, który strzelał do jego przyjaciela. Kaja i Iga muszą go wtajemniczyć w sprawę Piaseckiego.

"Na Wspólnej": Odcinek 3775. Grzesiek jako kobieta – piękny i… prawdziwy

Grzesiek w roli Gai jest piękny i autentyczny. To, co mówi ze sceny o akceptacji samego siebie, trafia nie tylko do widzów, ale również do jego serca. Po spektaklu z dumą przyjmuje gratulacje. Wieczorem młody Smolny zakłada perukę, w której występował i wyraźnie się sobie podoba. 

Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3775. Naczelni atakują Gwiazdę, który przeżywa tragedię

Tymon podsłuchuje Gwiazdę, który przez telefon mówi komuś, że zwolnienia pracowników są konieczne. Nagraną rozmowę prezesa Tymon puszcza Smolnemu — lawina rusza. Krzysztof z Arturem atakują Gwiazdę. Ten nie chce ich słuchać, ponieważ ktoś porwał jego żonę i żąda 2 milionów okupu.

"Na Wspólnej": Odcinek 3775. Kiedy i gdzie obejrzeć?

3775. odcinek "Na Wspólnej" zostanie wyemitowany w poniedziałek 28 lutego o 20.15 w TVN.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama