Na Wspólnej
Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12713
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Odcinek 3773. Robi się groźnie. Są coraz bliżej prawdy?

W 3773. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w środę 21 lutego o 20.15 w TVN) Kajtek szantażuje rodziców — albo powiedzą mu, co się dzieje, albo ucieknie z domu. Igę nachodzi skorumpowany prokurator. Z kolei Maria stara się uratować małżeństwo Jarka i Elizy.

"Na Wspólnej": Odcinek 3773. Kajtek stawia rodziców pod ścianą – chce znać prawdę

Spanikowana Monika alarmuje męża — ich syn zniknął. Kajtek nie odbiera telefonu, więc Cieślik jedzie do szkoły syna, ale tam go nie znajduje. Niespodziewanie, zastaje chłopaka przed swoim biurem. Kajtek chce wiedzieć, o co poszło rodzicom. Inaczej ucieknie na zawsze. Czy dowie się prawdy?

"Na Wspólnej": Odcinek 3773. Prokurator zaatakuje Igę, a Brygida Roberta?

Brygida zaskakuje Igę. Pyta, czy jest coś między nią a Robertem. Przybysz oznajmia, że Tadeusiak jest jej kolegą i nie zamierza przekraczać tej granicy. Czy Brygida to wykorzysta? W swoim biurze Iga zastaje Piaseckiego. Nieszczerze przytakuje, gdy prokurator pyta ją, czy przekazała wszystkie dowody w sprawie zabójstwa młodej dziewczyny. Przybysz nie wie, że Piasecki założył jej i Sławkowi podsłuchy.

Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3773. Maria musi uratować małżeństwo Jarka i Elizy

Ziębowa wpada do Elizy i Jarka. Trafia w sam środek kłótni. Po tym co usłyszała podczas wesela, Maria jest przekonana, że młodzi Bergowie mają kłopoty małżeńskie. Prosi Jarka i Elizę, żeby sobie wybaczyli. Przecież rozwód to ostateczność. Małżonkowie są w szoku – babcia zwariowała? Jarek spotyka się z Brunem. Przyjaciel przeprasza Berga za ferment, jaki zrobił w jego rodzinie.

"Na Wspólnej": Odcinek 3773. Kiedy i gdzie obejrzeć?

3773. odcinek "Na Wspólnej" zostanie wyemitowany w środę 21 lutego o 20.15 w TVN.

Zobacz też: "Farma": jesteśmy tuż przed finałem. Kto dziś zmierzy się w błotnej arenie?

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy