Na Wspólnej
Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12712
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Odcinek 3741. Maria odkrywa prawdę o sąsiadach. Jest przerażona

W 37141. odcinku "Na Wspólnej" (emisja we wtorek 19 grudnia o 20.15 w TVN) Maria odkrywa straszliwą prawdę o ojcu Adasia. Monika postanawia raz na zawsze zakończyć sprawę z Brunem. Nie wszystko idzie jednak po jej myśli. Z kolei Iga i Robert towarzyszą w szpitalu Fabianowi, którego matka jest poważnie chora.

"Na Wspólnej": Odcinek 3741. Ziębowa odkrywa straszną prawdę o ojcu Adasia!

Maria martwi się o Adasia, którego obserwuje podczas pobytu w ich mieszkaniu. Kiedy Adaś słyszy pukanie do drzwi i głos ojca, aż kuli się w sobie, Maria postanawia — nie odda mu dziecka. I tak robi. Potem, w szpitalu, rozmawia z Krakowską. To, czego się dowiaduje, jest przerażające.

"Na Wspólnej": Odcinek 3741. Monika wciąż myśli o Brunie!

Monika wciąż przeżywa pocałunek z Brunem. Budzi się w totalnych emocjach. Cieślikowa umawia się z Krawczykiem i oznajmia mu, że muszą o wszystkim zapomnieć. Bruno ma skasować jej numer telefonu i trzymać się od niej z daleka. Jednak po chwili zaczynają się znów całować. 

"Na Wspólnej": Odcinek 3741. Iga pomaga Fabianowi, a Michał totalnie zaskakuje Brygidę

Iga i Robert towarzyszą w szpitalu Fabianowi, którego matkę diagnozują lekarze. Okazuje się, że ma ona bardzo rzadką chorobę psychiczną — prawdopodobnie już nigdy nie rozpozna syna. Iga bardzo to przeżywa. Tymczasem Brygida się przeprowadza – wynajęła tani pokoik w kamienicy. Michał proponuje pomoc — kiedy zjawiają się na miejscu z małą Oliwią, Brzozowski totalnie zaskakuje Brygidę.

Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3741. Kiedy i gdzie obejrzeć?

3741. odcinek "Na Wspólnej" zostanie wyemitowany we wtorek 19 grudnia o 20.15 w TVN.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy