Na Wspólnej
Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12712
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Odcinek 3740. Szark w rozpaczy. Czy jeszcze zobaczy syna?

W 3740. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w poniedziałek 18 grudnia o 20.15 w TVN) między Brunem i Moniką dochodzi nagle do pocałunku. Z kolei Szark obawia się, że już nigdy nie zobaczy Antka. Jest gotowy wyjść ze szpitala i nie zważa na grożące mu niebezpieczeństwo. Natomiast Iga i Robert są świadkami dramatu nastolatka.

"Na Wspólnej": Odcinek 3740. Pocałunek Moniki i Bruna!

Monika przychodzi na kort pograć z Brunem. Droczą się ze sobą i grają zaciekle do chwili, gdy Cieślikowa zostaje trafiona piłką w ramię. Krawczyk biegnie do wrzeszczącej Moniki i zamyka jej usta pocałunkiem. Ona go odwzajemnia. Po chwili Cieślikowa się otrząsa i pełna wyrzutów sumienia wraca do domu. Nie może jednak przestać myśleć o tym, co zaszło...

"Na Wspólnej": Odcinek 3740. Szark już nigdy nie zobaczy Antka?

Antek jest w kompletnej rozsypce — chce wyjechać z Warszawy. Szark czuje, że zaraz go straci — koniecznie musi wyjść ze szpitala! Mimo sprzeciwu lekarza prosi Jagodę, żeby mu pomogła. Jagoda dzwoni do Antka, który jest już na dworcu – musi przyjechać do Szarka, jeśli nie chce być na jego pogrzebie. Co zrobi Antek? 

Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3740. Iga i Robert świadkami dramatu nastolatka!

Iga i Robert konfrontują Fabiana z matką. Kobieta nie rozpoznaje syna! Zdenerwowany chłopak twierdzi, że wcześniej nic takiego się nie działo. Policja wzywa babcię Fabiana, a matka chłopaka zostaje zabrana do szpitala… Tymczasem Michał w coraz lepszej komitywie z Brygidą — słyszy, że dziewczyna marzy, by skończyć resocjalizację!

"Na Wspólnej": Odcinek 3740. Kiedy i gdzie obejrzeć?

3740. odcinek "Na Wspólnej" zostanie wyemitowany w poniedziałek 18 grudnia o 20.15 w TVN.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy