Na Wspólnej
Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12711
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Odcinek 3737. Policja oskarża go o napad na bank! Czy uda się udowodnić jego niewinność?

W 3737. odcinku "Na Wspólnej" (emisja we wtorek 12 grudnia o 20.15 w TVN) Łucja czuje, że zawiodła podczas operacji Hebla. Wyładowuje się na Kamilu, a następnego dnia donosi na niego dyrektorowi. Na Wspólnej karetka zabiera Krakowską. Kobieta prosi Marię, by chroniła jej syna przed ojcem. Z kolei Żaneta stara się znaleźć brakujące pieniądze, by udowodnić niewinność Wojtka.

"Na Wspólnej": Odcinek 3737. Doktor Agier mści się na Kamilu!

Hebel wybudził się po podwójnej operacji. Ostrowski gratuluje Hofferowi, że wybrał dobrą metodę — dzięki temu uratował pacjenta. Słysząc to doktor Agier oznajmia, że ona niestety zawiodła. Odchodzi zdenerwowana. Kamil dogania koleżankę i próbuje ją pocieszyć, ale tylko ją rozwściecza! Jakiś czas później Łucja… donosi na Hoffera dyrektorowi Adamskiemu! 

"Na Wspólnej": Odcinek 3737. Dramat w rodzinie Krakowskich!

Na Wspólną przyjeżdża karetka i zabiera Krakowską – okazuje się, że Adaś wezwał pomoc do mamy, która przedawkowała leki. Chłopiec zostaje z Ziębami, a ledwie przytomna Konstancja błaga Marię, żeby trzymała chłopca z daleka od jego ojca. Czy Krakowski jest potworem?! 

Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3737. Trwa walka o honor i wolność Wojtka!

Policja jest przekonana, że Szulc brał udział w napadzie na bank. Zrozpaczona Żaneta bezskutecznie szuka brakujących, zrabowanych pieniędzy. Weronika podpowiada, że potrzebują świadka, który potwierdzi wersję Wojtka. Żaneta musi namówić niedoszłego kursanta Szulca, którego ten zlekceważył… Tymczasem zszokowana Kopciowa odkrywa, że jej wnuczek bawi się grubą kasą!

"Na Wspólnej": Odcinek 3737. Kiedy i gdzie obejrzeć?

3737. odcinek "Na Wspólnej" zostanie wyemitowany we wtorek 12 grudnia o 20.15 w TVN.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama