Na Wspólnej
Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12685
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Odcinek 3735. Grzesiek boi się reakcji kolegów. Co powiedzą o jego nowej fryzurze?

W 3735. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w czwartek 7 grudnia o 20.15 w TVN) stan Hebla gwałtownie się pogarsza. Musi natychmiast trafić na stół operacyjny. Szulc odkrywa w torbie zostawionej przez bandytę ogromną ilość pieniędzy. Z kolei Grzesiek boi się, że cała klasa będzie się śmiała z jego fryzury.

"Na Wspólnej": Odcinek 3735. Hebel traci przytomność i ląduje na stole operacyjnym!

Kamil zastanawia się, czy Łucja ma rację, proponując inną metodę leczenia Hebla. Tymczasem Ryszard prosi Agnieszkę, żeby zaopiekowała się jego córką Malwiną – gdyby coś poszło źle podczas operacji. Olszewska słucha tego ze łzami w oczach — nie pozwala mężowi tak myśleć. Niespodziewanie Hebel traci przytomność! Wezwani lekarze muszą go operować natychmiast! 

"Na Wspólnej": Odcinek 3735. Szulc milionerem!

Wojtek odkrywa w swojej torbie… ogromną ilość pieniędzy! Zszokowany tłumaczy żonie, że jego wczorajszy "kursant" musiał pomylić torby! I zostawił mu łup z napadu na bank. Zdenerwowany Szulc chce iść na policję, ale Żaneta się boi. Mogą zostać przecież wzięci za wspólników bandyty! 

Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3735. U Smolnych duże zmiany!

Grzesiek ma koszmary, że cała klasa śmieje się z jego nowej fryzury. Hela go pociesza i zaciąga do szkoły. Czy młody Smolny rzeczywiście będzie pośmiewiskiem? Tymczasem Krzysztof pełen obaw idzie do redakcji – tam Gwiazda oznajmia pracownikom, że na razie nie będzie fuzji z tygodnikiem "Kraj", a jedynie przeprowadzka do ich siedziby. Gwiazda oczekuje ostrej rywalizacji między dziennikarzami…

"Na Wspólnej": Odcinek 3735. Kiedy i gdzie obejrzeć?

3735. odcinek "Na Wspólnej" zostanie wyemitowany w czwartek 7 grudnia o 20.15 w TVN.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy