Na Wspólnej
Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12695
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Odcinek 3733. Leśniewski będzie miał kłopoty z powodu studentki?

W 3733. odcinku "Na Wspólnej" (emisja we wtorek 5 grudnia o 20.15 w TVN) Maria konfrontuje się z Krakowską w sprawie Adasia. Leśniewski wpada w oko jednej ze swoich studentek i może mieć przez to spore kłopoty. Z kolei Hebel ma pomysł, jak wyjaśnić wszystko Weronice. Podstęp obraca się jednak przeciwko niemu,

"Na Wspólnej": Odcinek 3733. Maria prześwietla rodzinę Krakowskich!

Zdenerwowany Adaś wyznaje Ziębom, że Krakowska nie jest jego mamą. Kiedy Piotr odbiera syna, Maria prosi sąsiada o rozmowę — Krakowski wyjaśnia Ziębowej, co dzieje się z biologiczną matką Adasia. Maria cały czas się boi, że w rodzinie Krakowskich dzieje się coś złego. 

"Na Wspólnej": Odcinek 3733. Studentka rwie Mikołaja – Leśniewski będzie miał kłopoty?

Studentka Leśniewskiego mówi do koleżanki, że lubi starszych mężczyzn — musi poznać bliżej Mikołaja! Jej słowa słyszy dziekan. Niebawem Kornelia przychodzi do Leśniewskiego na konsultacje — po wyjściu zgarnia ją na rozmowę dziekan. Mikołaj jest totalnie zaskoczony, gdy widzi ich oboje wsiadających do auta. 

Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3733. Hebel godzi i… źle na tym wychodzi!

Weronika unika doktora Nalepy. Hebel używa podstępu. Udając, że źle się poczuł i prosi Weronikę o zawiezienie do szpitala. Doprowadza do tego, że Nalepa spotyka swoją ukochaną i ma okazję wyjaśnić, kim dla niego jest dr Agier… A Hebel wpada we własne sidła – jego badania wychodzą naprawdę źle.

"Na Wspólnej": Odcinek 3733. Kiedy i gdzie obejrzeć?

3733. odcinek "Na Wspólnej" zostanie wyemitowany we wtorek 5 grudnia o 20.15 w TVN.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy