Na Wspólnej
Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12711
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Odcinek 3732. Antek w rozsypce po rozmowie z Szarkiem

W 3732. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w poniedziałek 4 grudnia o 20.15 w TVN) Hela boi się, że Grzesiek zmusza się do czułości wobec niej. Tymczasem Ziębowie niepokoją się o Adasia, syna Krakowskiej. Z kolei Antek wciąż przeżywa wiadomość, że Szark nie jest jego ojcem.

"Na Wspólnej": Odcinek 3732. Smolny wkurzony, a Hela zawiedziona jego synem!

Smolny dowiaduje się od Igora o fuzji ich redakcji! Zaskoczony Krzysztof umawia się z Gwiazdą, który przyznaje, że planuje połączyć ich redakcję z gazetą Kraj. Smolny jest wściekły, że szef robi to za jego plecami… Tymczasem Hela przychodzi do Grześka. Po spotkaniu dziewczyna jest rozczarowana– czuła, jakby ukochany zmuszał się do czułości i bliskości. 

"Na Wspólnej": Odcinek 3732. Ziębowie boją się o małego Adasia.

Kopciowa przynosi córce i Ziębom zaproszenia na ślub syna Zbyszka ze swoim partnerem – uroczystość odbędzie się w Amsterdamie. Maria spotyka na dziedzińcu spanikowaną Krakowską, która szuka Adasia. Chwilę później Ziębowie znajdują chłopca - zapraszają go do baru i dzwonią do jego mamy. Późnym wieczorem chłopiec przybiega do Marii i Włodka i pyta, czy… może u nich spać! Co dzieje się w rodzinie Adasia?! 

Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3732. Szark odzyskuje przytomność – czy pozna okrutną prawdę?

Spanikowana Kasia rozmawia z tatą - wczoraj z Antkiem odkryli, że Szark nie jest jego ojcem! Bogdan zachowuje się, jakby już to wiedział. Kaśka błaga go, żeby dał chłopakowi wsparcie... Tymczasem Antek dowiaduje się, że Szarkowski odzyskał przytomność. Chłopak słyszy od "ojca", że będzie dobrze, bo ma dla kogo żyć - ma syna. Po wyjściu ze szpitala Antek kompletnie się rozsypuje…

"Na Wspólnej": Odcinek 3732. Kiedy i gdzie obejrzeć?

3732. odcinek "Na Wspólnej" zostanie wyemitowany w poniedziałek 4 grudnia o 20.15 w TVN.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy