Na Wspólnej
Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12695
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Odcinek 3731. Antek nie jest synem Szarka?

W 3731. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w czwartek 30 listopada o 20.15 w TVN) Szark wciąż pozostaje nieprzytomny. Zrozpaczony Antek dowiaduje się, że może nie być jego synem. Z kolei Darek i Aneta spotykają się podczas spotkania mediacyjnego swoich klientów. Oboje grają ostro. Tymczasem Daria wyjeżdża do Niemiec. Odwożący ją na dworzec Tadeusz ma dla niej niespodziankę.

"Na Wspólnej": Odcinek 3731. Antek nie jest synem Szarka?

Antek opowiada nieprzytomnemu ojcu o projekcie domu, jaki narysowała mu Kasia. Chłopak obiecuje Szarkowi, że zbudują go razem. Jakiś czas później razem z Jagodą otrzymują z punktu krwiodawstwa oznaczenia grupy krwi. Okazuje się, że Antek ma inną grupę niż ojciec! Czyli nie jest synem Szarka? 

"Na Wspólnej": Odcinek 3731. Darek gra ostro – czy to wystarczy na Anetę?

Darek dowiaduje się od Boreckiego, że wydało się to, co ukrywał przed żoną — znajomy lekarz przepisywał mu narkotyki. Żbik się nie poddaje — podczas kolejnego spotkania mediacyjnego wykorzystuje to na korzyść swojego klienta. Aneta jest wściekła – zarzuca Żbikowi kłamstwo. 

Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3731. Daria wkracza w życie nowych lokatorów Wspólnej

Daria wyrusza do Niemiec — przyjeżdża na Wspólną pożegnać się z dziadkami. Widzi, jak Krakowska szarpie się z synem. Daria upomina ją ostro. Kiedy Tadeusz odwozi ukochaną na dworzec, okazuje się, że ma dla niej niespodziankę – jedzie z nią na cały tydzień. Co na to Daria?

"Na Wspólnej": Odcinek 3731. Kiedy i gdzie obejrzeć?

3731. odcinek "Na Wspólnej" zostanie wyemitowany w czwartek 30 listopada o 20.15 w TVN.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy