Na Wspólnej
Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12711
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Odcinek 3726. Bruno napiera na ślub

W 3726. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w środę 22 listopada o 20.15 w TVN) Przemek chce okazać bratu wsparcie. Ten rzuca się na niego z wściekłością. Była żona Żbika urządza sobie pogawędkę z Kasią. Tymczasem Bruno nakręca się na ślub z Natalią.

"Na Wspólnej": Odcinek 3726. Grzesiek Smolny jest gejem?

Przemek namawia Grześka do rozmowy – brat odmawia. W szkole Grześ przeprasza Helę za to, jak ją ostatnio traktował. Dziewczyna jest wzruszona… Po lekcjach czeka na niego Przemek – wypala, że będzie go wspierał, nawet, jeśli jest gejem. Grzesiek rzuca się z wściekłością na brata!

"Na Wspólnej": Odcinek 3726. Aneta wbija klina pomiędzy Darka i Kasię?

Żbik ma nowego klienta – bogaty biznesmen toczy walkę ze swoją żoną. Chodzi o rozwód - Borecki nie zamierza stracić dorobku życia! Darka to kręci. Po południu Żbik zabiera Kasię na raut z okazji otwarcia nowej kancelarii. Niespodziewanie, pojawia się Czerski z Anetą! Była żona Darka zawłaszcza Kasię, przekazując jej pewne rady na temat Żbika! 

Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3726. Bruno napiera na ślub – Natalia ma dość!

Bruno - po tym, jak Natalia zrezygnowała z pracy w Berlinie - chce, by ukochana pojechała z nim obejrzeć lokal na wesele. Natalia się wykręca. Krawczyk jedzie tam sam, a potem zaskakuje ukochaną - muszą szybko wpłacić zadatek za salę weselną. Natalia nie wierzy w to, co słyszy – Bruno wciąż niczego nie rozumie!

"Na Wspólnej": Odcinek 3726. Kiedy i gdzie obejrzeć?

3726. odcinek "Na Wspólnej" zostanie wyemitowany w środę 22 listopada o 20.15 w TVN.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama