Na Wspólnej

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12612
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Odcinek 3724. To koniec marzeń Bruna?

W 3724. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w poniedziałek 20 listopada o 20.15 w TVN) Hela zauważa, że Grzesiek strasznie schudł. Chłopak reaguje agresywnie. Berg boi się, że żona ukrywa przed nim prawdę o zdrowiu córki. Z kolei Bruno dzieli się z Natalią swoimi planami na przyszłość. Nie wie, że ona ich nie podziela.

"Na Wspólnej": Odcinek 3724. Co się dzieje z Grześkiem?

Do Smolnego na parę dni ma wpaść jego starszy syn, Przemek. Grzesiek nie cieszy się z odwiedzin brata, ale idzie posprzątać pokój – wygarnia stosy kanapek ukrywanych pod łóżkiem. Gdy przed szkołą wyrzuca je do kosza, zauważa to Hela. Kiedy dziewczyna przytula się do ukochanego i stwierdza, że bardzo schudł, młody Smolny agresywnie ją odtrąca! 

"Na Wspólnej": Odcinek 3724. Berg ma dość – leci do rodziny!

Bogdan dzwoni znowu do żony – w końcu odbiera Michasia i mówi, ze mama nie może teraz rozmawiać. Berg bardzo się martwi – obawia się, że Joanna ukrywa przed nim coś złego na temat zdrowia córeczki. Decyduje, że poleci do swoich ukochanych dziewczyn! Tymczasem Kasia zaprasza Antka – chce się rozliczyć za malowanie mieszkania. Ich spotkanie jest pełne osobistych wyznań… 

Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3724. Marzenia Bruna pryskają?

Bruno mówi Natalii, że marzy o dziecku! Narzeczona nie jest zachwycona, ale ukrywa to. Krawczyk przekonuje senatora Cieślika, że powinien zadbać o swój wizerunek w mediach społecznościowych – on mu w tym pomoże. Podekscytowany nowym źródłem dochodu, Bruno zaczyna z rozmachem planować wesele. Natalia wybucha — nie chce być jego żoną?

"Na Wspólnej": Odcinek 3710. Kiedy i gdzie obejrzeć?

3724. odcinek "Na Wspólnej" zostanie wyemitowany w poniedziałek 20 listopada o 20.15 w TVN.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy