Na Wspólnej

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12612
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Odcinek 3723. Niezapomniany wieczór panieński

W 3723. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w czwartek 16 listopada o 20.15 w TVN) Teresa przeżywa niezapomniany wieczór panieński. Brygida przychodzi na komendę złożyć zeznania. Przesłuchanie kosztuje ją wiele nerwów. Z kolei Weronika odmawia randki Lwu. Ten znajduje pocieszenie na motorze doktor Agier.

"Na Wspólnej": Odcinek 3723. Wróżba wprawia pannę młodą w szampański nastrój

Danka, Kasia i Gosia robią wieczór panieński Bednarczukowej. Przyjaciółki zaprosiły wróżkę dla Teresy. Ta jest sceptyczna, ale kiedy słyszy, jakie szczęście i powodzenie ją czeka, zaczyna bawić się naprawdę wspaniale. Koleżanki nie mogą opanować przyszłej panny młodej! Po paru drinkach Teresa znika, po czym odnajduje się w restauracji hotelowej — śpiewająca na scenie przed publicznością! 

"Na Wspólnej": Odcinek 3723. Iga w szoku – Kaja zamierza odebrać dziecko Brygidzie?

Brygida z córeczką przychodzi do komendy Igi — chce złożyć zeznania w sprawie Łysego. Dziewczyna przyznaje się do wszystkiego. Zamierza zacząć nowe życie. W obroty bierze ją Kaja. Robi się tak nerwowo, że Brygida chce uciekać. Jest przerażona, że odbiorą jej córeczkę, bo komendantka wzywa pogotowie opiekuńcze. Iga musi ostro interweniować.

Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3723. Weronika traci Lwa?

Weronika odmawia Nalepie randki — jest zajęta. Zawiedzionemu Lwu humor poprawia doktor Agier, która przyznaje, że przegrała ich zakład. Po pracy Nalepa odbiera nagrodę – przejażdżkę na motorze pięknej pani doktor. Tylko że z nią. Odjeżdżającą parę z żalem obserwuje Roztocka, która jednak zdecydowała się spotkać z Lwem.

"Na Wspólnej": Odcinek 3723. Kiedy i gdzie obejrzeć?

3723. odcinek "Na Wspólnej" zostanie wyemitowany w czwartek 16 listopada o 20.15 w TVN.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy