Na Wspólnej

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12612
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Odcinek 3721. Wiadomo, co dolega Ziemińskiemu!

W 3721. odcinku "Na Wspólnej" (emisja we wtorek 14 listopada o 20.15 w TVN) Iga i Robert szykują zasadzkę na gang złodziei. W końcu wyjaśnia się, co dolega Ziemińskiemu. Z kolei Kamil znajduje niespodziewanie opiekunkę dla swojej córeczki.

"Na Wspólnej": Odcinek 3721. Iga i Robert rozbijają gang Łysego

Robert dzwoni do Igi — ma informację od kumpla Łysego, że dzisiaj gang planuje skok na bardzo drogie auto. W tym czasie Łysy czeka na Brygidę, która ma pomóc w kradzieży w zamian za informację, kto włamał się do domu Przybysz. Iga i Robert przygotowują zasadzkę i aresztują bandę Łysego podczas kradzieży limuzyny. Czy złapali też Brygidę? 

"Na Wspólnej": Odcinek 3721. Życie Zimińskiego się kończy?

Marek czuje, że żegna się z życiem — ląduje na oddziale Ostrowskiego. Po badaniach okazuje się, że serce pacjenta jest zdrowe! Przyciśnięty przez lekarza Zimiński przyznaje się, że bez konsultacji brał leki na potencję. Danka słyszy od Arka, że Marek ma burzliwe początki andropauzy. Na szczęście jest terapia, która może pomóc obojgu Zimińskim.

Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3721. Kamil znalazł opiekunkę dla swojej córeczki?

Arek mobilizuje Kamila do powrotu do pracy. Hoffer ma jednak duży problem ze znalezieniem opiekunki dla maleńkiej Ani. Niespodziewanie Beata przyprowadza do Ziębowej Alicję – kobietę, którą wczoraj przywiozła do siebie taksówką. Wójcikowa prosi Marię o pracę dla Alicji. Słyszy to Kamil…

"Na Wspólnej": Odcinek 3721. Kiedy i gdzie obejrzeć?

3721. odcinek "Na Wspólnej" zostanie wyemitowany we wtorek 14 listopada o 20.15 w TVN.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy