Na Wspólnej

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12612
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Odcinek 3719. Daria przedstawi Tadka swojemu ojcu. Będzie nerwowo

W 3719. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w czwartek 9 listopada o 20.15 w TVN) Nalepa oskarża Weronikę o złamane serce i będzie oczekiwał zadośćuczynienia. Daria przedstawi swojemu tacie Tadka - i nie będzie to spokojne spotkanie. Z kolei Danka wpada na pomysł, jak pomóc Teresie z niepasującą na nią suknią ślubną.

"Na Wspólnej": Odcinek 3719. Lew oskarża Weronikę o… miłość?

Dyrektor Adamski zamierza przedstawić zespołowi kardiochirurgii nową lekarkę. Nalepa ją zna – robił u niej specjalizację. Lew nie może uwierzyć, że doktor Agier nadal leczy… Po dyżurze Nalepa umawia się na wizytę u Roztockiej. Jako klient kancelarii oskarża Weronikę, że… złamała mu serce! I oczekuje sowitego zadośćuczynienia!

"Na Wspólnej": Odcinek 3719. Ostre starcie Sławka z Tadeuszem – stawką Daria!

Daria i Luiza decydują, że kończą pracę w bufecie. Dziedzicówna odwiedza swojego profesora – prosi o pomoc w znalezieniu jakiegoś zajęcia… Po południu Daria przedstawia swojemu tacie Tadka – spotkanie jest pełne napięć! Kiedy wychodzą od Sławka, do dziewczyny dzwoni profesor — z bardzo zaskakującą propozycją!

Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3719. "Dramat" Bednarczukowej – na kłopoty… Zimińska!

Do Danki wpada Tereska – chce jej pokazać sukienkę ślubną, którą właśnie otrzymała kurierem. Okazuje się, że pomylono rozmiar i sukienka jest za duża. Bednarczuk wpada w czarną rozpacz — zamiast świętować z koleżankami wieczór panieński. Zimińska znajduje rozwiązanie – Kasia zorganizuje Bednarczukowej… salon mody ślubnej!

"Na Wspólnej": Odcinek 3719. Kiedy i gdzie obejrzeć?

3719. odcinek "Na Wspólnej" zostanie wyemitowany w czwartek 9 listopada o 20.15 w TVN.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy