Na Wspólnej

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12612
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej". Odcinek 3716: Marek czuje się coraz gorzej. Co mu dolega?

W 3716. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w poniedziałek 6 listopada o 20.15 w TVN) Brygida przyzna się przed Igą do swojej złodziejskiej przeszłości. Natomiast stan zdrowia Marka będzie się wciąż pogarszał. Z kolei Bruno umawia się na mecz tenisowy bez konsultacji z Natalią.

"Na Wspólnej". Odcinek 3716: Opiekunka zatrudniona przez Igę i Michała jest oszustką?

Iga dociska Brygidę — ta przyznaje się, że kradła auta dla Łysego. Teraz on, szantażem, zmusza ją do kolejnych skoków. Przybysz zamierza dopaść bandziora… Tymczasem Wiktoria przesyła Idze referencje, których ta się domagała. Przybysz dzwoni do Anglii i otrzymuje potwierdzenie, że to wspaniała opiekunka. Brygida podsłuchuje rozmowę Wiktorii – kobieta ma zapłacić komuś… za to kłamstwo!

"Na Wspólnej". Odcinek 3716: Marek chory na tajemniczą chorobę?

Zimiński jest w coraz gorszej formie — wciąż nie śpi i jest podenerwowany. Do tego okazuje się, że zapomniał opłacić rachunki w swojej restauracji i odcięto im prąd! Widząc, co dzieje się z tatą, Ola postanawia dać mu odrobinę wytchnienia – zabiera dzieci do Gosi, zostawiając rodzicom wolną chatę. Jednak Marek nie potrafi się wyluzować — Danka zaczyna się naprawdę martwić… 

Reklama

"Na Wspólnej". Odcinek 3716: Bruno lekceważy swoją narzeczoną?

Cieślik jest przeszczęśliwy — ma wspaniałe urodziny, a do tego… żona go nie zdradza! Monika przedstawia mu Bruna — mężczyźni umawiają się na mecz tenisowy wraz ze swoimi partnerkami. Monika jest zadowolona z pomysłu, ale narzeczona Bruna jest wkurzona — partner nawet nie zapytał o jej plany! Natalia nie rzuci wszystkiego, by Bruno podlizał się senatorowi!

"Na Wspólnej": Odcinek 3716. Kiedy i gdzie obejrzeć?

3716. odcinek "Na Wspólnej" zostanie wyemitowany w poniedziałek 6 listopada o 20.15 w TVN.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy