Na Wspólnej

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12612
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej", odcinek 3714: Ranny mężczyzna dobija się do Hofferów!

W 3714. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w poniedziałek 30 października, o 20.15 w TVN) Ola postanawia skonfrontować się z Novakiem. Tymczasem do drzwi Hofferów dobija się ranny mężczyzna, który podaje się za ornitologa. Czy można mu ufać?

"Na Wspólnej", odcinek 3714: Ola ryzykuje spotkanie z Alanem!

Marek jest na skraju wyczerpania — z nerwów i strachu o córkę nie śpi po nocach. Kiedy dzwoni do niego Alan i mówi, że chce spotkać się z Olą, Zimiński słabnie! Mimo to Ola podejmuje decyzję, która nie podoba się rodzicom — porozmawia z Novakiem, musi stawić mu czoła! Czy to bezpieczne?! 

"Na Wspólnej", odcinek 3714: Maria z Kopciową wsadzą za kratki fałszywego ornitologa?!

Roman i Honorata pomagają rannemu mężczyźnie, który dobijał się do nich nocą. Rano Kopciowa znajduje w korytarzu należące do ornitologa buty, które idealnie pasują do śladu znalezionego w lesie. Hoffer zamyka gościa w pokoju i wzywa policję. Tymczasem Ziębowie i Kopciowa z Sokołem ruszają do lasu szukać dowodów — znajdują… worek pieniędzy i pistolet! Czy "ornitolog" trafi do klatki? 

Reklama

"Na Wspólnej", odcinek 3714: Prodziekan Mikołaj poznaje cienie nowej funkcji.

Mikołaj rozpoczyna urzędowanie jako prodziekan ds. studentów. Od razu zostaje zasypany stosem spraw, które zaniedbał jego poprzednik. Dziekan wyzłośliwia się nad Leśniewskim… W gabinecie Mikołaja pojawia się śliczna studentka, która wnosi o indywidualny tok studiów. Prosi też Leśniewskiego, by został promotorem jej pracy – tu również bardzo zależy jej na trybie indywidualnym.

"Na Wspólnej": Odcinek 3710. Kiedy i gdzie obejrzeć?

3714. odcinek "Na Wspólnej" zostanie wyemitowany w poniedziałek 30 października o 20.15 w TVN.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy