Na Wspólnej

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12612
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej", odcinek 3712: Niebezpieczeństwo w pobliżu pensjonatu Hofferów!

W 3712. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w poniedziałek 25 października, o 20.15 w TVN) w pobliżu pensjonatu Hofferów dojdzie do strzelaniny. Z kolei Dex pod wpływem jednego z pacjentów postanowi postawić wszystko na jedną kartę i zadać Majce oraz Kubie ważne pytanie.

"Na Wspólnej": Odcinek 3710. Strzelanina w okolicy pensjonatu Hofferów!

Ziębowie wraz z Kopciową i jej Zbyszkiem przyjeżdżają do pensjonatu Hofferów. W radio ostrzegają przed orkanem, który zbliża się do Polski. Przyjaciele bagatelizują to i idą na spacer do lasu. Miłą wycieczkę przerywa odgłos wystrzału, który rani psa sąsiadki Hofferów! Kopciowa z Ziębową typują podejrzanego tej zbrodni.

"Na Wspólnej": Odcinek 3710. Dex rozbije związek Majki i Kuby?!

Na oddział Kamila zostaje przywieziony młody chłopak. Jego zrozpaczona dziewczyna mówi doktorowi Nalepie, że Natan jest pływakiem. Okazuje się, że sportowiec ma wadę serca – to koniec z wyczynowym pływaniem. Mimo dramatu młody pacjent mówi Dexowi, że co innego jest dla najważniejsze – miłość… Dex idzie na całość – w domu pyta Majkę i Kubę, czy chcą ze sobą być na zawsze? 

Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3710. Konflikt Michała z Igą – chodzi o Brygidę!

Wiktoria przychodzi do Igi – okazuje się, że ma zaopiekować się dziś dwójką dzieci, bo Przybysz i Brygida idą na rozmowę o pracę. Niania nie robi problemów – da radę. Za to Michał nie jest z tego zadowolony – oznajmia Idze, że nie zamierza płacić za opiekę nad córką Brygidy! Tymczasem dziewczyna jest przeszczęśliwa — dostaje pracę w pobliskim sklepie.

"Na Wspólnej": Odcinek 3710. Kiedy i gdzie obejrzeć?

3712. odcinek "Na Wspólnej" zostanie wyemitowany w środę 25 października o 20.15 w TVN.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy