Na Wspólnej

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12612
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Odcinek 3711. Brygida zostanie napadnięta!

W 3711. odcinku "Na Wspólnej" (emisja we wtorek 24 października o 20.15 w TVN) Ola radzi sobie z traumą po ataku Novaka. Okazuje się, że mężczyzna znów jest na wolności. Tymczasem Brygida zostaje napadnięta przez mężczyznę, który żąda od niej spłaty długów.

"Na Wspólnej": Odcinek 3711. Ola boi się powrotu Novaka

Ola ma traumę po tym, jak Alan ją pobił i porwał jej synka. Zalękniona, wciąż spodziewa się ataku Novaka. Kiedy Zimińscy wychodzą do pracy, wpada Gosia — Ola nie może być sama z dzieckiem… Po południu przychodzi Czerski z wiadomością, że złożył w sądzie wniosek o wyłączną opiekę Oli nad małym Alanem. Jest też zła nowina – Novaka wypuszczono z aresztu! 

"Na Wspólnej": Odcinek 3711. Brygida zostaje zaatakowana!

Iga szuka Brygidy, która zniknęła z jej domu. Dziewczyna jest z dzieckiem na przystanku autobusowym – zauważa ją jakiś podejrzany typ. Podbiega, chwyta Brygidę za gardło i żąda spłaty długów! Tymczasem Michał przyjeżdża z córeczką na spotkanie z Wiktorią. Przeprasza opiekunkę za nieprzyjemną sytuację zafundowaną jej przez Brygidę. Prosi kobietę, żeby wróciła do nich… 

Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3711. Berg tęskni za żoną

Bogdan bardzo tęskni za ukochaną żoną i córką. Czuje się zbywany przez Joannę — coraz bardziej go to martwi… Z czarnych myśli Berga wyrywa rozpromieniony Szark — chce wybrać się na ryby z synem w towarzystwie Bogdana i Franka. Kiedy Szarkowski mówi o tym swojej ukochanej, Jagoda jest rozczarowana, bo wolny dzień chciała spędzić z nim.

"Na Wspólnej": Odcinek 3710. Kiedy i gdzie obejrzeć?

3711. odcinek "Na Wspólnej" zostanie wyemitowany we wtorek 24 października, o 20.15 w TVN.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy