Na Wspólnej

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12612
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Odcinek 3710. Podejrzewa żonę o romans! Jaka jest prawda?

W 3710. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w poniedziałek 23 października, o 20.15 w TVN) Monika i Bruno będą pochłonięci organizacją urodzin Damiana. Senator za to przypadkowo dostrzeże swoją żonę w towarzystwie młodszego mężczyzny i zacznie podejrzewać ją o romans!

"Na Wspólnej": Odcinek 3710. Damian podejrzewa, że Monika go zdradza

W 3710. odcinku "Na Wspólnej" Monika spotyka się Brunem, żeby dogadać sprawę eventu urodzinowego dla Damiana. Cieślikowej bardzo podoba się scenariusz imprezy i przychylniej patrzy już na Krawczyka. Kiedy razem jadą zobaczyć miejsce eventu, na skrzyżowaniu przypadkiem zauważa ich Cieślik. Natychmiast dzwoni do żony - ta zajęta miłą rozmową z Brunem, zrzuca połączenie. Damian jest totalnie skołowany...

"Na Wspólnej": Odcinek 3710. Kamil wykończony opieką nad córką

Kamil jest umęczony samotną opieką nad niemowlęciem - maleństwo czując jego napięcie, nieustannie płacze. Uświadamia to Hofferowi Ziębowa namawiając, by troszcząc się o dziecko nie zapomniał o sobie i Uli. Każe mu koniecznie poszukać niani. Niebawem Kamila odwiedza dyrektor Adamski - ma dla niego papiery do podpisania i... obietnicę pozostania na stanowisku ordynatora, kiedy wróci z tacierzyńskiego!

Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3710. Dex spotyka się z córką komendanta

Komendant Białuski ma do Dexa zaskakującą prośbę - chce, by chłopak pomógł poznać smaki młodości jego córce, która zajmuje się jedynie nauką. Gdy Dex spotyka Wiolettę, ta przedstawia mu wyniki testu osobowości. Dex początkowo obraża się słysząc, że jest kompulsywnym uwodzicielem. Jednak, gdy Wiola zaczyna mu wskazywać tego przyczyny, chłopak słucha jej z uwagą.

"Na Wspólnej": Odcinek 3710. Kiedy i gdzie obejrzeć?

3710. odcinek "Na Wspólnej" zostanie wyemitowany w poniedziałek 23 października, o 20.15 w TVN.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy