Na Wspólnej

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12573
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Odcinek 3694. Najpierw zdrada, teraz oświadczyny! Uda mu się ukryć prawdę?

W 3694. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w poniedziałek 25 września, o 20.15 w TVN) Darek sfinalizuje rozwód Anety i zdecyduje się zrezygnować z honorarium. Kobieta od razu domyśli się, że Żbik próbuje kupić jej milczenie...

"Na Wspólnej": Odcinek 3694. Darek planuje oświadczyny!

W 3694. odcinku "Na Wspólnej" Darek odnosi sukces - rozwód Anety przebiega gładko. Po rozprawie Żbik oznajmia Anecie, że rezygnuje ze swojego honorarium. Wyznaje, że jutro oświadcza się Kasi! Do Siwek dociera, że Darek chce kupić jej milczenie na temat jego zdrady. Jest załamana i... wściekła! Co zrobi?!

"Na Wspólnej": Odcinek 3694. Roma zdemaskowana!

Marta przerażona - tuż przed wejściem na antenę otrzymuje wiadomość od stalkera. Jest to filmik, na którym widać jak Stefanek wsiada do jego auta! Marta rzuca wszystko i jedzie szukać dziecka... Ekipa jest w szoku, a Brycki decyduje, że awaryjnie z Gębowskim program poprowadzi Roma! Wieczorem Gęba odkrywa, że stalkerem jest... Roma!

Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3694. Zimiński wyrzuca Alana z mieszkania

Alan zatrudnia detektywów do poszukiwania synka. Żąda, by namierzyli i odebrali dziecko Oli! Novak wraca do mieszkania Zimińskich i słysząc dzwonek telefonu Danki, grzebie w jej torebce. Przyłapuje go Marek - wściekły, wyrzuca Alana z mieszkania!

"Na Wspólnej": Odcinek 3694. Kiedy i gdzie obejrzeć?

3694. odcinek "Na Wspólnej" zostanie wyemitowany w poniedziałek 25 września, o 20.15.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama