Na Wspólnej

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12570
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Odcinek 3667. Smolny przerażony. Jego syn... zaginął!

W 3667. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w poniedziałek 31 lipca, o 20.15 w TVN) do Krzysztofa przychodzi jego była żona i przekazuje mu dramatyczne wieści - ich syn zaginął!

"Na Wspólnej": Odcinek 3667. Syn Smolnego... zniknął

W 3667. odcinku "Na Wspólnej" do Smolnego wpada zrozpaczona jego była żona - ich syn zniknął! Prosi Krzysztofa o pomoc. Razem jadą szukać Grześka w Poznaniu... Tymczasem Ada rozmawia z ojcem 10-letniej dziewczynki - ofiary seryjnego zabójcy. Dociera do niej bezmiar okrucieństwa bestii... Nie wie, że w tym samym czasie szef wydawnictwa Basi spotyka się z Gwiazdą - chcą z jej książki zrobić serial, który... ofiary bestii ma gdzieś!

"Na Wspólnej": Odcinek 3667. Kamil i Kolenda nigdy nie będą razem?

Ula wypytuje Jagnę o jej uczucia do Kamila. Terapeutka niepewnie mówi dziewczynie, że z jej ojcem łączy ich tylko przyjaźń. Hofferówna jest wyraźnie zawiedziona... Tymczasem Kamil wypisuje matkę Kolendy ze szpitala. Boska bardzo żałuje, że nie będą rodziną... W drodze do domu matka wyrzuca Ani, że aż tak oszukuje Kamila! Przecież niedługo urodzi jego dziecko!

Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3667. Roma wciąż knuje?

Marta zabiera Ksawerego na próbne zdjęcia z Gębą. Syn Konarskiej jest przeszczęśliwy - może porozmawiać ze swoim idolem! Na dodatek widzi, że w studio Gęba wygrywa starcie z trudnym gościem programu! Roma jest jeszcze bardziej zadowolona - chwali Gębę i ciśnie, żeby tak trzymał ! Przejmował inicjatywę, a wtedy... skutecznie wygryzą Martę!

"Na Wspólnej": Odcinek 3667. Kiedy i gdzie obejrzeć?

3667. odcinek "Na Wspólnej" zostanie wyemitowany w poniedziałek 31 lipca, o 20.15 w TVN.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama