Na Wspólnej

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12618
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Odcinek 3646. Bradecka przechytrzy Igora?! Sprytny plan trenerki

W 3646. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w czwartek 22 czerwca, o 20.15 w TVN) okaże się, że Bradecka ma Igora na celowniku. Po brawurowo odegranej scence, zupełnie zmyli tropy Nowaka i odsunie od siebie podejrzenia. Poznajcie szczegóły!

"Na Wspólnej": Odcinek 3646. Sprytny plan trenerki

W 3646. odcinku "Na Wspólnej" Igor widzi Bradecką, która ostro ćwiczy - jest pod wrażeniem jej sprawności i figury. Wychodząc z klubu Nowak zauważa, jak do Judyty podchodzi zwolniony przez nią trener Bocian. Bradecka - wiedząc, że Igor ich podsłuchuje - odgrywa scenkę. Każe Bocianowi ją zaatakować i krzyczy, że nie da się szantażować! Wkręcony Nowak postanawia śledzić Bociana...

"Na Wspólnej": Odcinek 3646. Hebel ma romans?

Niuniek czeka w swojej kryjówce na Hebla, który dostarcza mu prowiant. Wypytuje Ryszarda o powodzenie tajnej akcji w domu Dany. W tym czasie zszokowana Futro odkrywa, że ktoś nocą poprzestawiał meble w jej willi! Pewna, że to sprawka Roksany, przyjeżdża do domu Hebla i awanturuje się grożąc policją! Roxy uważa, że Futro oszalała... Za to Agnieszka staje się podejrzliwa, bo Ryszard bardzo dziwnie się zachowuje. Olszewska podsłuchuje jego potajemną rozmowę z Niuńkiem - jest pewna, że mąż ma... romans!

Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3646. Co się stało z Mikołajem i Filipem?

Marta jest wkurzona na męża i Filipa, którzy od wczoraj nie dają znaku życia. Przyjeżdża do pensjonatu ojca. Tam wścibska sąsiadka Romana opowiada, jak jej mężczyźni tańczyli w nocy z rusałkami i... planowali wyjazd nad morze! Tymczasem po hucznej imprezie panieńskiej Mikołaj budzi się na... ambonie myśliwskiej w środku lasu! Na dodatek ma na sobie bardzo dziwne futro. Nagle ktoś zaczyna do niego strzelać! Okazuje się, że to myśliwy, który pomylił go... z dzikiem!

"Na Wspólnej": Odcinek 3646. Kiedy i gdzie obejrzeć?

3646. odcinek "Na Wspólnej" zostanie wyemitowany w czwartek 22 czerwca, o 20.15 w TVN.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy