Na Wspólnej

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12570
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Odcinek 3640. Antosia podda się aborcji? Weronika pomoże córce!

W 3640. odcinku "Na Wspólnej" (emisja we wtorek 13 czerwca, o 20.15 w TVN) Weronika przerażona stanem zdrowia córki zdecyduje się zabrać ją do zagranicznej kliniki. Antosia przejdzie aborcję?

"Na Wspólnej": Odcinek 3640. Weronika wspiera córkę!

W 3640. odcinku "Na Wspólnej" Weronika umawia się z Nalepą - liczy, że jego znajomy nefrolog pomoże ratować Antosię. Niestety, mimo pogarszających się wyników badań, lekarz nie widzi wskazań do usunięcia ciąży. Lew mówi wprost - lekarze się boją więzienia! Tymczasem Antosia chce zażyć tabletki poronne, które mogą jej zaszkodzić. Weronika już wie, że nie może dłużej czekać - natychmiast zabiera córkę do zagranicznej kliniki aborcyjnej!

Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3640. Ula rzuci szkołę?

Ula odmawia pójścia do szkoły i zjedzenia śniadania - Kamil czuje, że córka go odtrąca. Hoffer idzie na spotkanie z Jagną, która pyta, czy złamał abstynencję. On zaprzecza - przyznaje, że ma ku temu mnóstwo powodów, jednak bardzo martwi się o córkę. Prosi Jagnę, żeby porozmawiała z nią. Wieczorem Kamil słyszy od Uli, że chce... zrezygnować ze szkoły!

"Na Wspólnej": Odcinek 3640. W serialu pojawi się duch?

Dziś pogrzeb Niuńka. Przychodzi jego znienawidzona żona, Dana. Kobieta bezceremonialnie oznajmia Roxy, żeby znalazła sobie adwokata, bo czeka je bój o spadek! Gdy Hebel wygłasza ostatnie pożegnanie zmarłego, ktoś obserwuje z ukrycia ceremonię.

"Na Wspólnej": Odcinek 3640. Kiedy i gdzie obejrzeć?

3640. odcinek "Na Wspólnej" zostanie wyemitowany we wtorek 13 czerwca, o 20.15 w TVN.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama