Na Wspólnej

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12493
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Odcinek 3635. Miażdżąca diagnoza! Antosia w rozpaczy

W 3635. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w poniedziałek 5 czerwca, o 20.15 w TVN) Antosia uda się do lekarza i usłyszy druzgocące wieści... Jej dziecko nie dożyje porodu?

"Na Wspólnej": Odcinek 3635. Antosia straci dziecko?

W 3635. odcinku "Na Wspólnej" Antosia idzie odebrać wyniki badań prenatalnych, które okazują się druzgocące - u płodu stwierdzono Zespół Patau! Lekarka prowadząca ciążę młodej Roztockiej tłumaczy przerażonej dziewczynie, że oznacza to nieuleczalne wady u dziecka, które prawdopodobnie nie dożyje porodu! Zaleca zszokowanej Antosi kontakt z psychologiem. Weronika nie wie, jak pomóc córce.

"Na Wspólnej": Odcinek 3635. Niuniek myśli o śmierci?

Wieczorem Seba dostaje widomość od narzeczonej - ojciec Roxy wylądował na kardiologii! Rano Hebel z siostrzeńcem zjawiają się u Niuńka. Na osobności przyjaciel wyznaje Ryszardowi, że to była żona Dana doprowadziła go do takiego stanu. Niuniek za wszelką cenę musi się od niej uwolnić - nawet za cenę... własnego życia!

Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3635. Roma wciąż knuje?

Marta spotyka Romę w pierwszym dniu jej pracy. Kobieta przeprasza za przeszłość i mówi Leśniewskiej, że jest już innym człowiekiem. Wygląda na to, że ich współpraca rzeczywiście zapowiada się obiecująco. Jednak kiedy Roma dowiaduje się, że nowym grafikiem telewizyjnym został Filip - były mąż Marty - staje się czujna i podejrzliwa...

"Na Wspólnej": Odcinek 3635. Kiedy i gdzie obejrzeć?

3635. odcinek "Na Wspólnej" zostanie wyemitowany w poniedziałek 5 czerwca, o 20.15 w TVN.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama