Na Wspólnej

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12493
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Odcinek 3632. Maria odkrywa szokującą prawdę! Co się dzieje z jej przyjaciółką?

W 3632. odcinku "Na Wspólnej" (emisja we wtorek 30 maja, o 20.15 w TVN) Maria odkryje, że jej przyjaciółka jest faszerowana lekami psychotropowymi przez sąsiada. Ziębowa będzie w szoku...

"Na Wspólnej": Odcinek 3632. Śledztwo Marii

W 3632. odcinku "Na Wspólnej" Ziębowa obserwuje przez ukrytą kamerkę, co dzieje się z chorą Bożeną. Widzi, jak w mieszkaniu Nierzwickiej pojawia się sąsiad, który... szarpie kobietę i wciska jej na siłę jakieś leki!!! Maria nie może na to patrzeć - natychmiast wzywa na pomoc Sławka! Czy nieuczciwy sąsiad, który omamił chorą, bezbronną kobietę poniesie zasłużoną karę?!

"Na Wspólnej": Odcinek 3632. Ignaś w tarapatach

Michał interweniuje w szkole - oskarża o kradzież i bandytyzm chłopców, którzy prześladują Ignacego. Nagle do gabinetu dyrektorki zostają wprowadzeni wszystkich trzej - znowu się bili! I to Ignaś jest oskarżony o napaść... Tymczasem Iga z dzieckiem wpada do pracy i odkrywa sprawę, nad którą pracują koledzy. Jest bardzo przejęta, bo to morderstwo - i wydarzyło się tam, gdzie spaceruje z córeczką!

Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3632. Darek demaskuje Magdę!

Darek odkrywa na nagraniu z monitoringu, że to Magda podrzuciła anonim do auta Gabryszewskiego, tym samym torpedując sprawę kancelarii Zakościelnego! Tymczasem Andrzej spotyka się z kochanką i oznajmia jej, że decyzja o jego rozwodzie z Justyną już zapadła. Czy zmieni zdanie, gdy dowie się, co zrobiła Magda?!

"Na Wspólnej": Odcinek 3632. Kiedy i gdzie obejrzeć?

3632. odcinek "Na Wspólnej" zostanie wyemitowany we wtorek 30 maja, o 20.15 w TVN.


swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama