Na Wspólnej
Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12768
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Odcinek 3629. Kuba też zdradził Majkę?! Zaskakujące wyznanie Brzozowskiego!

W 3629. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w środę 24 maja, o 20.15 w TVN) Majka dowie się, że ma... kiłę. Przerażona dziewczyna natychmiast będzie chciała przyznać się Kubie do zdrady. Tymczasem on wyjawi jej, że w Berlinie całował się z inną dziewczyną!

"Na Wspólnej": Odcinek 3629. Poważna rozmowa Kuby i Majki

W 3629. odcinku "Na Wspólnej" Majka odbiera wyniki badań - dziewczyna ma kiłę! W tym czasie Kuba prosi Dexa o poradę - ma jakąś wstydliwą przypadłość... Majka zamierza wyznać Brzozowskiemu prawdę o zdradzie z Dexem, ale gdy zaczyna mówić mu o chorobie wenerycznej... Kuba ją przeprasza! Jest przekonany, że to on ją zaraził - w Berlinie całował się z dziewczyną!

"Na Wspólnej": Odcinek 3629. Romanse w kancelarii kwitną

Zakościelny budzi się z koszmaru przy kochance. Wyznaje, że śniła mu się żona - czuje, że Justyna wie o ich romansie i mści się wysyłając anonimy do jego klienta. Magda udaje, że współczuje kochankowi... Tymczasem Darek wychodząc z biura spotyka Anetę która mówi mu, że ma sprawę do Czerskiego. Kiedy Żbik znika, Mariusz... zaczyna ją całować!

Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3629. Maria drąży sprawę przyjaciółki

Maria decyduje się zgłosić swoje podejrzenia policji. Dzielnicowy poważnie traktuje jej obawy i idzie sprawdzić sytuację pani Bożeny. Sąsiad wpuszcza go do mieszkania schorowanej, śpiącej kobiety. Mężczyzna ma dokument, który zaświadcza, że zobowiązał się do dozgonnej opieki nad Bożeną w zamian za... jej mieszkanie! Marii nie daje to spokoju - ze swoich trosk zwierza się Kopciowej. Ta ma plan!

"Na Wspólnej": Odcinek 3629. Kiedy i gdzie obejrzeć?

3629. odcinek "Na Wspólnej" zostanie wyemitowany w środę 24 maja, o 20.15 w TVN.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama