Na Wspólnej

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12493
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Odcinek 3626. Jego syn jest prześladowany! Nie otrzyma pomocy

W 3626. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w czwartek 18 maja, o 20.15 w TVN) Michał będzie niezwykle rozkojarzony. Jego zachowanie rozczaruje Ignasia, który opowie ojcu o kłopotach w szkole i nie otrzyma dostatecznej pomocy.

"Na Wspólnej": Odcinek 3626. Ignaś w opałach!

W 3626. odcinku "Na Wspólnej" Ignacy nie chce iść do szkoły - uwzięli się na niego starsi chłopcy. Rozkojarzony Michał radzi mu, żeby załatwił sprawę po męsku. Jest wkurzony, bo Iga nie odbiera od niego telefonu.... Ona tymczasem wyżala się Marcie - ma dość kontroli Brzozowskiego i jego chorej zazdrości! Przed szkołą Ignasia zaczepiają dwaj chuligani - szydzą z niego, grożą i zabierają mu pieniądze. Młody Brzozowski zamiast w szkole, ląduje u Igi!

Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3626. Ada pozna prawdę o swoim ojcu

Ada napada na ojca - ma jej natychmiast powiedzieć, o co była jego awantura z rodzicami Daniela! Baliszewski nie ma wyjścia - wyznaje córce, że kiedyś próbował zgwałcić Basię. Wstrząśnięta dziewczyna patrzy na niego z nienawiścią i... ucieka. Daniel pociesza zapłakaną Adę - to historia ich rodziców, a oni mają napisać swoją...Wieczorem Baliszewski dzwoni do Basi! Chce się spotkać i porozmawiać w cztery oczy. Co zamierza?

"Na Wspólnej": Odcinek 3626. Hebel zepsuje zaręczyny Seby?

Hebel zauważa w swoim ogrodzie latający dron. Podejrzewa, że to szpieg - próbuje strącić urządzenie kamieniem. W końcu dopada operatora drona, którym jest... Seba! Okazuje się, że jego chrześniak trenuje lot z pierścionkiem zaręczynowym dla ukochanej. Ryszard chwyta za stery i po chwili... dron z biżuterią znika z pola widzenia!

"Na Wspólnej": Odcinek 3626. Kiedy i gdzie obejrzeć?

3626. odcinek serialu zostanie wyemitowany w czwartek 18 maja, o 20.15 w TVN.


swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama