Na Wspólnej

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12493
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Odcinek 3625. Igor zszokowany! Ela podejrzewa go o romans

W 3625. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w środę 17 maja, o 20.15 w TVN) Igor odkrywa, że Ela wypytuje Julkę o Ulę. Jego ukochana ewidentnie podejrzewa go o romans! Nowak postanawia wyjaśnić sprawę z Kamilem.

"Na Wspólnej": Odcinek 3625. Ela podejrzewa Igora o romans!

W 3625. odcinku "Na Wspólnej" Ela wypytuje Julkę o relacje taty z Hofferówną. Przypadkiem słyszy to Igor - nie może uwierzyć, że żona mu nie ufa i podejrzewa o uwiedzenie nastolatki! Nowak przychodzi do Kamila, który przeprasza przyjaciela i wyznaje, że zna prawdę od córki. W tym momencie do domu wraca Ula - jak zareaguje na widok Igora?!

"Na Wspólnej": Odcinek 3625. Michał znów zazdrosny o Roberta

Marta wpada pomóc przy dziecku Idze, która jest totalnie przemęczona. Przyjaciółka każe Przybysz się przespać, ale niestety - do Igi wpadają z gratulacjami koledzy z pracy! Przybysz witając się z Robertem oblewa go mlekiem córeczki. Jakiś czas później przychodzi z kwiatami Michał i... wpada na półnagiego Tadeusiaka! Brzozowski zaczyna buzować!

Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3625. Kryzys w związku Daniela i Ady

Baliszewski kłóci się ze Smolnymi przed restauracją - Ada wciąż nie rozumie, co tu się dzieje! Oczekuje, że Daniel jej to wyjaśni - jednak on prosi, żeby porozmawiała ze swoim tatą. Między młodymi dochodzi do kłótni - Brzozowski idzie spać do matki. Rano Krzysztof ostro oświadcza Danielowi, że Adrian Baliszewski ma zakaz zbliżania się do ich rodziny! Co z tym zrobi Daniel?!

"Na Wspólnej": Odcinek 3625. Kiedy i gdzie obejrzeć?

3625. odcinek "Na Wspólnej" zostanie wyemitowany w środę 17 maja, o 20.15 w TVN.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama