Na Wspólnej

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12493
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Odcinek 3623. Dramat Antosi! Upije się do nieprzytomności

W 3623. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w poniedziałek 15 maja, o 20.15 w TVN) załamana Antosia sięgnie po alkohol i upije się do nieprzytomności. Co z jej ciążą?

"Na Wspólnej": Odcinek 3623. Dramat Antosi

W 3623. odcinku "Na Wspólnej" Weronika zamierza jechać na policję i zgłosić zaginięcie córki. Antosia wraca do domu - pijana do nieprzytomności! Rano Roztocka budzi córkę i zmusza do poważnej rozmowy. Tłumaczy jej, że ciąża to nie koniec świata - jeszcze osiągnie wszystko, o czym marzy... 

"Na Wspólnej": Odcinek 3623. Ewę czeka ten sam los, co jej matkę?

Ewa nie może spać - zamartwia się, bo jutro ma odebrać wyniki badań genetycznych w kierunku Alzheimera. Arek stara się uspokoić żonę. Czy Ewa odziedziczy chorobę po matce?! W szpitalu Ostrowski jest świadkiem szokującej sceny - pacjentka, którą operował Nalepa krzyczy, że... przeżyła z Lwem najlepszy seks w jej życiu! 

Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3623. Kamil stawia się na rozprawie rozwodowej

Kamil jest bardzo zestresowany - czeka go dzisiaj rozprawa rozwodowa. Przed sądem nie ma jednak Zuzy, za to jest jej prawniczka. Hoffer traci złudzenia, że pogodzi się z żoną... Po południu Kamil jedzie do pensjonatu ojca, żeby porozmawiać z Ulą - nie ma już żony, ale córki nie może stracić!

"Na Wspólnej": Odcinek 3623. Kiedy i gdzie obejrzeć?

3623. odcinek "Na Wspólnej" zostanie wyemitowany w poniedziałek 15 maja, o 20.15 w TVN.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama