Na Wspólnej

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12612
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Odcinek 3621. Ela zszokowana! Igor miał romans z Ulą?

W 3621. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w środę 10 maja, o 20.15 w TVN) Ula zniknie z domu, a przerażony Kamil będzie jej szukał u Igora. Hoffer po raz kolejny oskarży Nowaka o romans. Ich rozmowę usłyszy Ela...

"Na Wspólnej": Odcinek 3621. Ula zaginie, a Kamil znów napadnie Igora

W 3621. odcinku "Na Wspólnej" Kamil całą noc szuka Uli, która błąka się samotnie po Warszawie. Gdy jakiś podejrzany typ proponuje jej podwózkę, przerażona zaczyna uciekać. Mężczyzna nie odpuszcza - obserwuje ją! Tymczasem Kamil bladym świtem awanturuje się z Igorem, u którego szuka córki. Zszokowana Ela słyszy, że Hoffer podejrzewa Igora o romans z Ulą!

"Na Wspólnej": Odcinek 3621. Majka zdradza Kubę!

Maja umawia się z Kubą, że jutro przyjedzie pociągiem do Berlina. Tymczasem pomaga przygotować Karolowi hawajskie przyjęcie urodzinowe dla Ali. Dex dołącza do nich. Studenci świetnie się bawią na trzeźwo ze względu na abstynencję Alicji. Jednak kiedy Karol wychodzi z ukochaną na kolację, Majka i Dex wyciągają winko. A potem... lądują w łóżku!

Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3621. Zakościelny wybierze rodzinę?

Zakościelny wraca w nocy po randce z Magdą. Justyna czeka na niego z wyrzutami - widzi, że coś przed nią ukrywa. Andrzej idzie w zaparte. Kłamie żonie, że wyjeżdża na dwa dni do klienta. Rano okazuje się, że ich Marysia ma gorączkę. Justyna zabiera córeczkę do lekarza, a Andrzej zaczyna mieć wątpliwości co do wyjazdu w tej sytuacji. Jak zareaguje Magda, gdy kochanek odwoła romantyczny wyjazd?!

"Na Wspólnej": Odcinek 3621. Kiedy i gdzie obejrzeć?

3621. odcinek "Na Wspólnej" zostanie wyemitowany w środę 10 maja, o 20.15 w TVN.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy