Na Wspólnej
Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12795
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Odcinek 3603. Kamil i Jagna posądzeni o romans!

W 3603. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w czwartek 6 kwietnia, o 20.15 w TVN) Ula wciąż będzie zachwycać się Igorem. Tymczasem Kamil wpadnie w poważne kłopoty... Poznajcie szczegóły!

"Na Wspólnej": Odcinek 3603. Ula zakochana, Kamil oskarżony o romans!

W 3603. odcinku "Na Wspólnej" Nowak martwi się wynikami badań córki. Julka boi się, że to jej koniec z futbolem. Nie pomaga pocieszanie przez przejętą Ulę... Wieczorem - gdy Jula już śpi - Igor opowiada Hofferównie historię swojej przygody z piłką nożną. Pokazuje swoje zdjęcia z młodości - szczęśliwa Ula jest coraz bliżej Nowaka... Tymczasem w ośrodku odwykowym Kamil i Jagna zostają posądzeni o zakazany romans! 

"Na Wspólnej": Odcinek 3603. Ada knuje przeciwko Smolnemu?

Basia mówi Krzysztofowi, co usłyszała od Wandy - zabiła męża za to, co robił jej i ich córce! Mimo potwierdzenia winy pisarki, Smolny wciąż wstrzymuje ujawnienie tej sensacji. Tłumaczy Adzie, że chce to jeszcze potwierdzić u Kotza, który lata temu przecież prowadził tę sprawę. Krzysztof i Basia dopadają mężczyznę, a Ada żali się na Smolnego jego największemu wrogowi, Baliszewskiemu! Ten pyta, czy ma wkroczyć...

Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3603. Kajtek ma dziewczynę!

Cieślikowie słyszą od syna, że dzisiaj na kortach chce im kogoś przedstawić. Monika jest podekscytowana - Kajtek na pewno zakochał się w córce Matyldy, która tak jej imponuje. Już wyobraża sobie wspaniałych przyszłych teściów. Tymczasem syn poznaje rodziców z głuchą dziewczynką - jego sympatią! Z pocieszeniem dla Moniki przychodzi Matylda, która zaprasza Cieślików na kolację z jej mężem, krezusem finansowym.

"Na Wspólnej": Odcinek 3603. Kiedy i gdzie obejrzeć?

3603. odcinek "Na Wspólnej" zostanie wyemitowany w czwartek 6 kwietnia, o 20.15 w TVN.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy